Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Sportpoint skelbia: komandoms PIGIAU

2018 09 12 Sportpoint.lt

Naujas sezonas netrukus prasidės, ar tu jau pasiruošęs? Sportpoint dalinasi išskirtiniu krepšinio batelių pasiūlymu komandoms: perkant 3 poras – ypatinga kaina!

„3x3 krepšinis įtrauktas į Olimpinių sporto šakų sąrašą, todėl trys mums jau komanda, kuriai nuo šiol taikysime ypatingas, tik komandoms skirtas, krepšinio batelių kainas. Įsigyti galima tiek parduotuvėje, tiek internetu, svarbu, kad visos 3 poros būtų perkamos vienu kartu. Ir nesvarbu, ar esate oficiali komanda, ar tiesiog draugų kompanija – sąlygos visiems vienodos“,- žinia dalinasi Sportpoint atstovė Meda Juškaitė.

Krepšinio batų asortimentą bei kainas rasite sportpoint.lt. Komandinė kaina taikoma batams su geltona žyma „KOMANDOMS“. Įsigyti galima skirtingų modelių krepšinio batus, svarbu, kad pirkimas įvyktų vienu kartu.

Dėl papildomos informacijos, komandinių aprangų, papildų ar kitų pasiūlymų susisiekite asmeniškai su Meda tel. +370 646 82 388 arba el. paštu krepsinis@sportpoint.lt.

Sportpoint parduotuvė įsikūrusi J. Jasinskio g. 14A. SKM auklėtiniams parduotuvėje visuomet taikoma 20% nuolaida nuo pradinių kainų, išskyrus knygas, laikrodžius ir papildus.

 

bandymas102

Naujienų sąrašas