„ALIGATORIAI 03/04“ – B diviziono IV grupės nugalėtojai

2014 05 26 Lina Skersytė, SKM.lt
B diviziono IV grupės čempionai - „ALIGATORIAI 03/04“.
Nuotr. autorius: SKM.lt
Sekmadienį paaiškėjo „Haribo“ moksleivių čempionato B diviziono IV grupės čempionai. Nugalėtojais tapo „ALIGATORIAI 03/04“, kuriuos visą sezoną į pergales vedė treneris Vytautas Zapalskis.

Finalo rungtynėse „ALIGATORIAMS 03/04“ rezultatu 42:32 pavyko įveikti Pauliaus Šermukšnio treniruojamas „PANTERAS 03/04“. Reikia pažymėti, kad reguliariajame sezone čempionai „ALIGARORIAI 03/04“ užėmė trečią vietą, o pralaimėjusios „PANTEROS 03/04“ buvo grupės lyderiais.

Po pergalingo finalo „ALIGATORIŲ 03/04“ treneris V. Zapalskis tikino, kad komanda visą sezoną sunkiai dirbo ir buvo pasiruošusi finalui: „Ruošėmės visą sezoną, vaikai tikri šaunuoliai ir visą laiką puikiai dirbo. Tikėjomės, kad finalas bus labai sunkus, nes esame šiai komandai nusileidę ir reguliariajame sezone, bet galima teigti, kad mums viskas sekėsi lengviau nei manėme.“

[foto_2]
P. Šermukšnis džiaugėsi savo auklėtinių darbu.
Nuotr. S. Čirbos

V. Zapalskis taip pat gyrė savo komandos lyderį, kurio taiklūs tritaškiai metimai komandai padėjo nugalėti:

„Labai norėčiau pagirti Augustą Dygrį, kuriam pavyko įmesti tris tritaškius bei išvesti komandą į priekį.

Varžovus taip pat norėčiau pagirti, nes jie labai gerai žaidė, reguliariajame sezone net buvo užėmę pirmą vietą, todėl tikėjomės labai sunkios kovos.

Esame panašaus pajėgumo komandos, bet šį kartą mums labiau pasisekė. Džiaugiamės, kad finale mums pavyko nugalėti lyderius.“

Garbingą antrą vietą užėmusių „PANTERŲ 03/04“ treneris P. Šermukšnis teigė, kad kaip ir tikėjosi, finalas buvo sunkus ir įtemptas:

„Žinojome, kad finalas bus labai sunkus ir įtemptas, nes reguliariajame sezone su šia komanda buvome pasidalinę po pergalę žaidžiant tarpusavyje.

Finalui daug ruošėmės, tačiau mums nepasisekė. Neapsigynėme prieš „ALIGATORIŲ 03/04“ lyderį, kuris pelnė daug taškų, o mes to nesitikėjome.“

[foto_3]
Trečia vieta atiteko A. Gliožerio „GRIZLIAMS 03/04“.
Nuotr. SKM.lt

Nepaisant pralaimėjimo, P. Šermukšnis savo auklėtinius gyrė dėl puikaus darbo viso sezono metu: „Vaikai kovojo, visą sezoną puikiai dirbo, todėl labai gaila, kad vienerios rungtynės mums susiklostė nesėkmingai ir dėl to nelaimėjome čempionato.“

Trečiąją vietą B diviziono IV grupėje iškovojo Antano Gliožerio treniruojami „GRIZLIAI 03/04“, kurie kovoje dėl bronzos medalių po atkaklios kovos rezultatu 26:24 įveikė Justo Jankausko auklėtinius „ORKAS 03/04“.