P.Šermukšnio auklėtiniai bronzą išplėšė po pratęsimo

2012 01 12 Artūras Dijakovskis
P.Šermukšnio komanda iškovojo dramatišką pergalę.
Nuotr. autorius: S.Čirbos nuotr.

Dramatiškai baigėsi „Nestle Aquarel“ čempionato pusfinalis 1998-1999 m. gimusių vaikinų grupėje. Bronzos medaliais pasidabino trenerio Pauliaus Šermukšnio vadovaujama „SKM-98-2“ komanda, po dramatiškos kovos ir pratęsimo 49:43 (13:9, 9:7,12:10, 8:16, 1:7) nugalėjusi Artūro Leščinsko treniruojamą „SKM-97/98“ ekipą.

Po trijų kėlinių namuose žaidę Artūro Leščinsko auklėtiniai turėjo 8 taškų persvarą (34:26), tačiau paskutinis ketvirtis tapo tikru Pauliaus Šermukšnio auklėtinių šou. Audringai tėvelių palaikoma „SKM-98-2”  surengė spurtą 9:0 ir išlėšė pratęsimą.

Pratęsime „SKM-98-2“ krepšininkai dar kartą pademonstravo kovotojų charakterį ir nepaliko varžovams nė menkiausios vilties. Pratęsimą P.Šermukšnio auklėtiniai laimėjo 7:1 ir pasipuošė bronzos medaliais.

Prie bronzinės pergalės labiausiai prisidėjo tik šiemet karate treniruotes į krepšinio kamuolį iškeitęs Mantas Cibulskas. P.Šermukšnio komandos naujokas pelnė net 23 taškus ir buvo išrinktas geriausiu rungtynių žaidėju.

Ir nugalėtojų, ir pralaimėtojų komandai pagrindinis čempionato rėmėjas – šaltinio vanduo „Nestle Aquarel“ įteikė nuostabaus braškių ir persikų skonio vandens.

Aukso medaliais 1998-1999 m. amžiaus grupėje pasipuošė Algirdo Budėno treniruojama „SKM-Jūsų spurto“ komanda, superfinale 60:20 nugalėjusi sidabro medalio laimėtoją „SKM-99-1” su treneriu Mindaugu Grabiu priešakyje.

IŠ RUNGTYNIŲ PROTOKOLO:

„SKM97/98“: Ž.Armanavičius - 13 tšk., L.Bulota - 8, M.Bieliūnas - 6.

„SKM-98-2: M.Cibulskas - 23 tšk., Š.Nacevičius ir J.Sidabras - po 6.

IŠ PIRMŲ LŪPŲ:

Paulius ŠERMUKŠNIS, „SKM-98-2“ vyr. treneris:

„Tris kėlinius komanda kentėjo, negalėjo surasti savo žadimo, atsilikinėjo 6-8 taškais, tačiau pabaigą sužaidėme užtikrinčiau. Raktas į pergalę buvo didesnė varžybinė patirtis, gera gynyba ir atkovoti kamuoliai.

Noriu padėkoti tėveliams - jų karštas palaikymas mums labai padėjo!

Artūras LEŠČINSKAS, „SKM-97/98” vyr. treneris:

„Pirmus du kėlinius žaidėme gerai, susikrovėme 8 taškų persvarą, tačiau atsipalaidavome, paleidome varžovus ir pabaigoje nepataikėme lemiamų metimų.

Apmaudu, kad po dviejų skaudžių pralaimėjimų pusfinalyje ir finale likome be medalių”.