2015 03 04 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Aikštelėje grūmėsi pogrupio lyderės.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Trečiadienio popietę krepšinio aikštelėje užvirė aistringa kova. Šį sezoną antrą kartą susitiko B3 diviziono A pogrupio lyderiai – Vytauto Zapalskio treniruojami „Riteriai“ ir Eligijaus Redecko ekipa „Žaibas“.

Dvi turnyrinės lentelės viršuje esančios komandos yra žaidusios ne vieną kartą. Tačiau šiose rungtynės įvyko lūžis, pirmą kartą V.Zapalskio auklėtiniams po sunkios bei kupinos emocijų kovos pavyko įveikti savo priešininkus.

Nors po dviejų kėlinių „Riterių“ kariauna priekyje buvo 15 taškų skirtumu, trečiajame kėlinyje komanda savo persvarą išbarstė ir jam pasibaigus ekipas skyrė vos 1 taškas, tad paskutinėje rungtynių dalyje kova prasidėjo iš naujo. Vis dėlto, po itin sunkaus ir emocingo ketvirtojo kėlinio, „Riteriams“ pavyko įveikti „Žaibo“ ekipą rezultatu 66:63 (21:18, 21:9, 13:27, 11:9).

Šiose rungtynėse Vytauto Zapalskio auklėtiniai įvykdė revanšą, nes praėjusį gruodį „Žaibo“ krepšininkams ši ekipa nusileido 2 taškais rezultatu 41:39.

[foto_2]
„Žaibo“ komanda nepasidavė iki rungtynių pabaigos.
Nuotr. S. Čirbos

„Iš tikrųjų, tai yra vaikų krepšinis, kartais jie sužaidžia gerai, kartais visai neatpažįstamai. Mus rungtynių pabaigoje pradėjo spausti ir vaikai pasimetė, stengiausi nuraminti, bet toks amžius, komanda turi mažai patirties. Nepaisant to, vaikai yra šaunuoliai, svarbiausia, kad laimėjome, - sakė „Riterių“ komandos strategas V.Zapalskis, paklausus, kas nulėmė tokį rezultato svyravimą.

- Sveikiname priešininkus, kad nepasidavė ir kovojo iki pat varžybų galo. Tikimės su šia komanda susitikti finale, esame lygiaverčiai priešininkai, visada tarp mūsų vyksta įtemptos kovos“.
Pirmąjį pralaimėjimą „Haribo“ čempionate patyrusios „Žaibo“ ekipos treneris E.Redeckas paantrino V.Zapalskiui sakydamas, jog abi komandos yra apylygės ir vėliau dar susitiks bei pripažino: „Vaikai pavargo, daugiausiai žaidė tik šeši žaidėjai, kurie geba perlaužti rezultatą. Pavijome, perlaužėme rezultatą ir pavargome.

Nuovargis yra pirma, o antra - žaidime pritrūko drausmės. Ką kalbame per minutės pertraukėlę, tą aikštelėje darome priešingai. Manau, taip buvo dėl įtampos ir streso.  Su šia komanda esame susitikę ne kartą, tai visada kovojame, esame žaidę su pratęsimu. Šį sykį sėkmė nusišypsojo jiems. Turėjome pralaimėti 2 taškais, kad liktume pirmoje turnyrinės lentelės  vietoje, bet pralaimėjome trimis, būsime antri. Iš esmės, viskas čia gerai, juos mes dar nugalėsime“.