SKM treneriai po pratęsimo palaužė tėvelius ir žengė į finalą

2012 01 12 Gabrielė Miknevičiūtė

Įvyko abu „Nestle Aquarel“ Rudens čempionato vyriausiųjų amžiaus grupės pusfinaliai. Sekmadienio popietę pirmieji susikovė „SKM-94-1“ ekipa, vadovaujama Vido Svetiko, bei „SKM-93/95“ komanda, treniruojama Edvino Dūdos. Rezultatu 58:34 pergalę šventė ir kelialapį į finalą iškovojo V.Svetiko auklėtiniai. Antra pusfinalio dvikova buvo ne ką mažiau įnirtinga ir kaustanti dėmesį.

Vilniaus Mykolo Romerio universiteto salėje grūmėsi „SKM-Tėveliai“, treniruojami Raimundo Kalesnyko, bei Rūtenio Paulausko vedini „SKM-Treneriai“.

Po pirmo kėlinio rezultatu 22:18 į priekį išsiveržė tėvelių komanda. Antrame ketvirtyje ekipos pelnė po lygiai, vienuolika, taškų, tad rezultatas 33:29. Po ilgosios pertraukos SKM strategai atsigavo ir sugebėjo minimaliu skirtumu išsiveržti priekin, 47:48. Paskutiniame kėlinyje virė itin atkakli kova, kurioje R.Kalesnyko komanda sugebėjo išlyginti rezultatą – 65:65.

Pratęsimo metu savo pranašumą gana užtikrintai sugebėjo įrodyti „SKM-Treneriai“, išplėšę pergalę rezultatu 72:78.

„SKM-Tėveliai“: N.Statkus – 20, Z.Čiapas – 14, D.Bukelis – 11.

„SKM-Treneriai“: P.Kirdeika – 22, V.Zapalskis – 15, J.Jankauskas – 15.

SKM strategų ekipa keliauja į grupės finalą, kuriame dėl aukso medalių grumsis su „SKM-94-1“ komanda, treniruojama V.Svetiko.

SKM tėveliai su E.Dūdos auklėtiniais, „SKM-93/95“ ekipa, kovos dėl bronzinių prizininkų titulo.