SKM trenerių komanda prasibrovė į „Nestle Aquarel” čempionato pusfinalį

2011 12 26 Artūras Dijakovskis
M.Noreika įmetė net 32 taškus.
Nuotr. autorius: S.Čirbos nuotr.
„Nestle Aquarel“ rudens krepšinio čempionate buvo sužaistos paskutinės vyriausiųjų grupės rungtynės. Penktadienį, likus dienai iki didžiųjų švenčių, Sostinės krepšinio mokyklos trenerių komanda susikovė su „SKM-95-3" ekipa.

Nors abiejų komandų žaidėjų susirinko nedaug, savo pranašumą nuo pat pirmų minučių ėmė įrodinėti aikštės šeimininkai, „SKM-Trenerių" kolektyvas. Strategai, vedami Mindaugo Noreikos, jau pirmame kėlinyje nutolo dvidešimties taškų skirtumu – 29:9.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito – nors „SKM-95-3" ekipoje debiutavo ir žaidžiantis treneris Vidas Svetikas, pavaduojantis į Australiją su Vilniaus čempionų „TonyBet" ekipa išvykusį Eriką Kučiauską, – komanda pralaimėjo kėlinį devynių taškų skirtumu ir atsiliko jau 50:21.

Trečias ketvirtis jungtinei „SKM-95-3" komandai buvo pats sėkmingiausias. Svečių spurtą inicijavo atsigavęs žaidžiantis treneris V.Svetikas ir komandos lyderis Domantas Večerskis. Kartu jie pelnė 18 iš 29 komandos taškų ir privertė nerimauti aikštės šeimininkus.

Ketvirtame kėlinyje, prie „SKM-95-3" ekipos gretų prisijungus pasiskolintam „SKM-Trenerių" komandos krepšininkui Karoliui Čyžiui, žaidimas dar labiau suaktyvėjo. Svečių ekipai, rungtyniaujančiai net su dvejais Sostinės krepšinio mokyklos treneriais, žaidimas palengvėjo, tad jie paskutinį ketvirtį laimėjo šešių taškų skirtumu, o mačas baigėsi rezultatu 94:76 „SKM-Trenerių" naudai.

„SKM-95-3" komandai tai buvo paskutinės rungtynės „Nestle Aquarel“ rudens krepšinio čempionate – ekipai nepavyko patekti į vyriausiųjų grupės pusfinalį.

„Šiandien nugalėjo svoris. Varžovai buvo daug sunkesni už mus, todėl ir nugalėjo“, - po rungtynių nedaugžodžiavo „SKM-95-3" žaidžiantis treneris V.Svetikas.

„Rungtynės buvo nuotaikingos, prieškalėdinio pobūdžio. Džiugu, kad moksleiviai gerai pasipriešino. Tik gaila, kad jų gretos buvo retos“, - kalbėjo trenerių komandos strategas Rūtenis Paulauskas.

„SKM-Treneriai": Mindaugas Noreika – 32, Artūras Leščinskas – 16, Otas Majeras – 13.

„SKM-95-3": Valentinas Bukovskis – 20, Domantas Večerskis – 16, Karolis Čyžius – 9.

„SKM-Trenerių" komanda, užėmusi ketvirtąją vietą grupėje, patenka į atkrintamąjį etapą, kuriame dėl kelialapio į finalą susigrums su pirmojoje vietoje esančia „SKM-Tėvelių" ekipa.

Dėl vietos finale taip pat kausis ir antroje vietoje likusi „SKM-94-1" komanda bei trečioje atsidūrusi „SKM-93-95" ekipa.