„SKM-VitirON KIDS“ finaluose – kovos iki paskutinių sekundžių

2019 05 21 SKM.LT

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Tęsiasi „SKM-VitirON KIDS“ čempionato finalinės kovos. Praėjusį savaitgalį sužaisti trijų amžiaus grupių finaliniai ketvertai. Plačiau apie juos – SKM.LT parengtoje vidinio čempionato apžvalgoje.

„GameON 7 I“ grupėje santykius aiškinosi 2010–2011 m. gimę krepšininkai. Pirmąją vietą iškovojo Algirdo Milono treniruojami „Tigrai’10-11“, finale 38:22 įveikę milžinišką pažangą nuo praėjusio sezono padariusias „Lūšis’10-11“ (treneris Deividas Kibildis).

Bronzinius apdovanojimus iškovojo Antano Gliožerio vadovaujama jaunoji „Grizliukų‘10“ karta, mažajame finale 40:20 įveikę „Grifukus‘10“ (treneris Devidas Zoruba).

FOTOGALERIJA

60829021 10157465822866155 9036877190993543168 o

„SKM-VitirON KIDS“ „GameON 5 II“ amžiaus grupės čempionais tapo „Gepardai'08-'09“. Kovoje dėl aukso Gintaro Razučio auklėtiniai 35:22 nugalėjo „Liūtusi'08-II“ (treneris Rokas Kasparavičius).

Įtemptame bronziniame mūšyje „Aligatoriai'09-I“ (treneris Gediminas Bražionis) 26:24 sugebėjo įveikti „Mustangus'09“ (treneris Gintautas Vileita).

61106361 10157466420161155 6652726031641739264 o

„GameON 4“ grupės superfinale Roko Kasparavičiaus „Liūtai'08“ 46:30 pranoko „Meškas-1“ (treneris Žilvinas Grušas) ir tapo „VitirON KIDS“ čempionais.

Mažajame finale vyko dar atkaklesnė kova, kur pergalę po kraują stingdančios kovos 50:49 iškovojo Arūno Umbraso „Pelėdžiukai“ '07-'08“. Linkime nenusiminti „Skorpionams'07-'08“, nes finalinis ketvertas –  puikus pasiekimas!

Visų finalo ketvertų dalyviai buvo apdovanoti SportCup.lt medaliais, „VitirON KIDS“ guminukais ir sveikuoliškais AUGA pieno kokteiliais.

Artėjantį savaitgalį įvyks paskutiniai „VitirON KIDS“ finalai – trijose skirtingose amžiaus grupėse medalių komplektus išsidalins dar 12  komandų.

Tvarkaraštį ir čempionato naujienas galite rasti ČIA.