Surinkę 100 taškų policininkai įveikė „SKM-Tėvelius“

2013 03 29 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
Be pralaimėjimų savo grupėje žaidę „Vilniaus aps. VPK“ išlaikė absoliučių lyderių poziciją.
Nuotr. autorius: S. Čirbos

Panašu, kad  ilgai lauktas pavasaris atėjo, o ar prisimenate kas buvo prieš tai? Žiema? O dar prieš tai? Ruduo! Tada prasidėjo „Winner Sport rudens taurės“ kovos.

Ketvirtadienio vakarą lemiamoje kovoje dėl čempionų vardo susitiko „Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato“ (VPK) ir „SKM-Tėvelių“ ekipos. Norėdamos užbaigti tai, ką pradėjo rudenį, abi komandos nuo pat pirmojo rungtynių ketvirčio užkūrė pirtį aikštelėje.

Rungtynės vyko taškas į tašką ir po pirmojo kėlinio rezultatu 23:20 nedidelį pranašumą išlaikė „SKM-Tėvelių“ ekipa. Sparčiai kaito aikštelės temperatūra ir žaidėjų veidus išmušė raudonis.

Norėdami apginti savo garbę, policininkai pasivijo „SKM-Tėvelius“ ir komandas po antrojo ketvirčio skyrė vos vienas taškas („SKM-Tėveliai“ 51:50 „Vilniaus aps. VPK“).

Komandų gretose ryškėjo lyderiai. „Vilniaus aps. VPK“ komandos šturmanais tapo Arminas Bračas ir Gediminas Matelis, kurie intensyviai pildė savo įmestų taškų sąskaitą. Tuo tarpu „Tėvelių“ komandoje rezultatyvumu pasižymėjo Darius Bukelis ir Tomas Prelgauskas.

Iki šiol be pralaimėjimų žaidę policininkai neabejotinai siekė išlaikyti lyderių pozicijas turnyrinėje lentelėje, todėl jau po trijų kėlinių 4 taškų skirtumu išsiveržė į priekį.

Ketvirtame rungtynių kėlinyje įvykiai aikštėje pasiekė kulminaciją. Pasiekę 100 taškų ribą ir sužaidę rezultatyvumu NBA prilygstančias rungtynes, „Vilniaus aps. VPK“ įveikė „SKM-Tėvelius“ išlaikę solidų pranašumą 100:92.

„Winner Sport rudens taurė“ vyresniųjų amžiaus grupėje išsiaiškino savo nugalėtojus ir užbaigė kovas ne rudenį, kaip  buvo tikėtasi, bet pavasarį. Tačiau, kaip sakoma, geriau vėliau, negu niekada, tiesa?