Trenerio išvykimas nesutrukdė iškovoti medalių (foto)

2012 01 27 Artūras Dijakovskis
„SKM-00-II“ tapo bronziniais prizininkais.
Nuotr. autorius: S.Čirbos nuotr.

Paskutinėje „Nestle Aquarel“ rudens krepšinio čempionato kovoje dėl bronzos medalių, 2000 – 2001 m. gimimo vaikinukų grupėje, įvyko įnirtinga dvikova. Ketvirtadienį vyriausiąjį trenerį Karolį Čyžių pavaduojantis Tautvydas Paškauskas ir jo vadovaujama „SKM-00-II“ namuose 34:25 palaužė Pauliaus Šermukšnio auklėtinius, „SKM-00/01“.

Nors iš rezultato galima manyti, jog šeimininkų pergalė išplėšta nesunkiai, taip toli gražu nebuvo.  Pirmuosiuose trijuose ketvirčiuose vyravo apylygis žaidimas, bet paskutiniajame kėlinyje „SKM-00-II“ ekipa įrodė savo pranašumą, laimėdami kėlinį triuškinančiu rezultatu 11:1 ir iškovodami bronzos medalius.

IŠ PIRMŲ LŪPŲ :

Paulius Šermukšnis, „SKM-00/01“ treneris:

„Pagrindinė pralaimėjimo priežastis – klaidų gausa, neatsikovoti kamuoliai bei nepataikyti metimai iš po krepšio."

Tautvydas Paškauskas, „SKM-00-II“ pavaduojantis treneris:

„Šiandien vaikinukai puikiai kovojo, stengėsi. Manau, rungtynių pabaigoje mums sekėsi kiek labiau nei varžovams, dėl to ir nugalėjome“