Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Kamuolių šaudyklė

Pasijusk NBA žaidėju – išbandyk kamuolių šaudyklę!

rsz dsc05445

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) partneris „Skills Academy“ vilniečiams ir miesto svečiams siūlo neeilinę galimybę. NBA klubuose sėkmingai naudojamos „Dr. Dish“ kamuolių šaudyklės Lietuvoje kol kas yra itin retas reiškinys.

„Skills Academy“ pirmąsias individualias treniruotes surengė dar praėjusią vasarą, o 2019 m. didina apsukas ir plečia savo veiklą sostinėje.

Inovatyvią kamuolių šaudyklę gali išbandyti visi – tiek profesionalumo siekiantys jaunieji žaidėjai, tiek krepšinį ir naujoves mylintys oranžinio kamuolio mėgėjai.

Žaidėjo profilio analizė, ydingų įpročių diagnozavimas ir technikos tobulinimas, metimai „iš sugavimo“, po driblingo, įvairių situacijų simuliacija. Tai tik dalis to, kas laukia kiekvieno apsilankiusio „Skills Academy“ treniruotėje.

Kompetentingi ir pozityvūs treneriai treniruočių turinį planuoja ir derina pagal kiekvieno krepšininko sugebėjimus ir poreikius.

Vasara – puikus laikas pagerinti savo įgūdžius ir tapti taiklesniam! Moderni kamuolių šaudyklė laukia Tavęs!  Išankstinė registracija vyksta el. paštu