Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Savaitgalio mokyklėlė

SKM darz 2 46

Jau penktąjį sezoną Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kviečia darželių auklėtinius ir pirmokėlius į savaitgalio krepšinio mokyklėlę.

Kiekvieną šeštadienį Pilaitės gimnazijoje (Įsruties g. 3) ir sekmadienį „Sigmos“ sporto centre (P. Lukšio g. 2) nuo 9 val. akademinę valandą su darželinukais dirba SKM treneriai Ervinas Stankus Visvaldas Gumbis.

„Savaitgalio krepšinio mokyklėlė pradėjo jau ketvirtąjį savo gyvavimo sezoną. Iš tėvelių jaučiame didelį susidomėjimą, todėl nutarėme praplėsti šio projekto geografiją. Pilaitėje gyvena daug jaunų šeimų, todėl neabejojame, kad nuo šiol Pilaitės gimnazijos sporto salė šeštadieniais taps vieta, kur darželinukai ne tik sportuos, bet ir patirs daug teigiamų emocijų“, – sako SKM direktorius Justas Jankauskas.

„Į Pilaitės šeštadienio grupės treniruotes kviečiame ateiti vaikus, kurie neturi galimybės sportuoti krepšinį kitomis dienomis, bet labai nori susipažinti su krepšinio kamuoliu, treniruočių metu vykdomais pratimais, žaidimais, susirasti draugų. Taip pat suteikiame galimybę sportuoti vaikams, kurių darželiuose nėra galimybės sportuoti krepšinį. Verta pasidžiaugti, jog perspektyvūs vaikai gali sportuoti papildomai. Tokie vaikai turi didesnius šansus patekti į stipriausias savo amžiaus grupių komandas Vilniuje. Pernai tokių vaikų buvo ne vienas ir tėvai džiaugiasi bei dėkoja, jog papildomai paruošti vaikai savo talentą toliau lavins stipriausiose SKM komandose", – pastebi E. Stankus. 

„Šios mokyklėlės tikslas – suteikti galimybę su krepšiniu susipažinti tiems vaikams, kurių darželiuose ar mokyklose krepšinio užsiėmimai nevyksta, o galbūt jie tiesiog negali dalyvauti darbo dienomis. Prie treniruočių gali prisijungti ir tie, kurie sportuoja savo darželiuose ir mokyklose“, – sako krepšinio specialistas V. Gumbis. 

Vieta: Pilaitės gimnazija (Įsruties g. 3) šeštadieniais ir „Sigmos“ sporto centras (P. Lukšio g. 2) sekmadieniais. 

Treniruotės trukmė: 1 valanda

Kainos: 1 treniruotė – 12 Eur, 2 treniruotės – 18 Eur, 3 ir daugiau treniruotės per mėnesį – 24 Eur.

Kviečiami: 4–7 metų darželinukai ir pirmokai.

Trenerio Ervinas Stankus tel.: 860 187 206 (Pilaitės gimnazija)

Trenerio Visvaldo Gumbio tel.: 867 754 501 („Sigmos“ sporto centras)

SKM cares