Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

#augaSKM treneriai: susipažinkite su čempioniško charakterio architektais

2020 01 13 SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tęsia geriausių trenerių apdovanojimus. Kas mėnesį ekologiškais AUGA produktų rinkiniais apdovanosime net keturis mokyklos trenerius, pasižymėjusius Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) A ir B divizionuose, vidiniame mokyklos „SKM–VitirON KIDS“ čempionate bei darželinukų krepšinio treniruotėse.

Geriausiais #augaSKM treneriais gruodį tapo

Geriausiu darželių treneriu šį mėnesį tapo ROLANDAS MOCEVIČIUS. Geriausioje Lietuvos krepšinio mokykloje jis pradėjo darbuotis nuo 2017 m. rudens ir per šį laiką jau spėjo užsitarnauti energingo,veržlaus ir patikimo specialisto reputaciją.

24-erių R. Mocevičius puikiai darbuojasi darželių sektoriuje – jo treniruotės yra vienos populiariausių Vilniuje, o geriausi žaidėjai kasmet rungiasi Lietuvos darželių čempionate. Ne išimtis bus ir artėjantis pavasaris.

Rolandas Mocevicius

Geriausių „SKM–VitirON KIDS“ čempionato mėnesio treneriu tapo OTAS MAJERAS. Netrukus 36-ąjį gimtadienį minėsiantis specialistas SKM organizacijoje dirba nuo 2011 m. Trenerio vadovaujamos komandos mokyklos organizuojamame čempionate kasmet būna ant nugalėtojų pakylos. Į aukščiausios prabos apdovanojimus O. Majero auklėtiniai nusitaikę ir 2019–2020 m. sezone.

„Skorpionai'06“ (6/0) 11 komandų „GameON 3“ čempionate (2006–2007 m. gimę vaikinai) užima pirmąją vietą. „Skorpionai'08“ su 6 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais 2008–2009 m. gimusių berniukų „GameON 4“ čempionate tarp 11 komandų rikiuojasi 3 vietoje. Solidų sezoną žaidžią ir 2010 m. gimę „Skorpionai'10“ (6/2). O Majero auklėtiniai „GameON 6“ pirmenybėse tarp 11 ekipų šiuo metu užima 4 vietą. Į čempionato sūkurį sausį įsijungs ir patys mažiausieji krepšininkai. „Skorpioniukai'12“ rungsis dėl 2012 m. gimusių pirmokų „GameON 8“ amžiaus grupės taurės.

Otas Majeras 1

„LIDL–MKL“ B diviziono mėnesio treneriu tapo DEIVIDAS ZORUBA. 2004 m. MKL Žvaigždžių dienos „Oro Karaliaus“ konkurso nugalėtojas dabar karaliais siekia paversti ir savo auklėtinius. D. Zoruba su „SKM-III Grifais“ skina pergales U14 čempionate. Per 7 rungtynes jo vadovaujami vilniečiai iškovojo 6 pergales ir sužaidus pirmąjį ratą pirmauja 7 komandų turnyre A grupėje. „SKM-III Grifų“ ekipa 2006 m. gimusių vaikinų čempionate pergales iškovodavo vidutiniu 27 taškų skirtumu, o vienintelį pralaimėjimą patyrė varžovams iš Utenos nusileido vos 2 taškais.

Buvęs profesionalus krepšininkas aktyvus ir socialiniuose tinkluose – 34-erių D. Zoruba administruoja „Facebook“ puslapį, skirtą „SKM-III Grifų“ komandai.

Deividas Zoruba 1

„LIDL–MKL“ A diviziono mėnesio treneriu tapo TOMAS PURLYS. Vienas tituluočiausių MKL trenerių elitinį moksleivių krepšinio čempionatą yra laimėjęs net 6 kartus. Akivaizdu, kad 2019–2020 m. jis turi visas galimybes papildyti savo ir savo vadovaujamų žaidėjų trofėjų kolekciją.

T. Purlio vadovaujama „SKM-I GEALAN“ (9/0) ekipa U14 čempionate kol kas laimėjo visas žaistas 9 rungtynes ir 12 komandų turnyre dalijasi 1–2 vietas. Tuo metu U18 pirmenybėse „SKM-I“ (8/4) krepšininkai tarp 12 komandų yra ketvirti.

2020 01 13 Purlys

„AUGA group“ savo produkcija aprūpina ne tik geriausius trenerius, bet ir „SKM-III'09“ komandą, kuriai vadovauja Gediminas Bražionis. Krepšininkai po rungtynių gali atsigaivinti pieno kokteiliais, kurie kūnui padeda greičiau atsistatyti po fizinių krūvių.

„AUGA group" – viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos". Įmonių grupė dirba apie 38 000 ha ekologiškai sertifikuotų dirbamų žemių, kuriose vystomas tvarus, naujomis technologijomis paremtas žemės ūkio modelis, apimantis augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą.

Iš savo užaugintų žaliavų „AUGA group“ gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniams vartotojams: pieną bei pieno produktus, šviežias bei konservuotas daržoves ir grybus, miltus, avižinius dribsnius, kiaušinius, aliejų bei sriubas.

Gruodzio treneriai fb

Naujienų sąrašas