Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Dėl COVID-19 pandemijos stabdomas SKM treniruočių ir rungtynių procesas

2020 03 12

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Sostinės krepšinio mokykla (SKM), atsižvelgdama į Lietuvos vyriausybės nutarimą dėl pasaulinės koronaviruso (COVID-19) pandemijos, skelbia, jog nuo penktadienio, kovo 13 d., yra stabdomas treniruočių procesas ir „SKM–VitirON KIDS“ čempionatas.

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (MKL) taip pat stabdo pirmenybių vykdymą nuo kovo 13 iki 27 d.

Laikinai stabdoma Europos jaunimo krepšinio lyga (EYBL) ir kovą turėjęs prasidėti „Mantinga–Lietuvos darželinukų čempionatas“. 

Kiek anksčiau Vilniaus miesto savivaldybė, reaguodama į susidarusią situaciją, pranešė, kad imasi griežtų priemonių viruso plitimo stabdymui.

Apie tai, kada bus atnaujintas treniruočių procesas, tėvelius informuosime atskiru sprendimu. Artimiausiu metu įvyks SKM administracijos posėdis, kurio metu bus sprendžiama, ką daryti, jog nenukentėtų treniruočių procesas.

Kartu su treneriais ir tėveliais ieškosime būdų, kaip užtikrinti treniruočių procesą – ar nuotoliniu būdu, ar sudarant individualius treniruočių planus.

Priėmus sprendimus, informacija operatyviai bus skelbiama SKM.LT svetainėje, mokyklos socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose. 

Naujausią Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją SEKITE ČIA

Speciali Vyriausybės spaudos konferencija 

Naujienų sąrašas