Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Dieninėje SKM vasaros stovykloje – „Sportpoint“ piešinių konkursas

2018 06 05 SKM.lt

Jau kitą savaitę startuosiančioje Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) dieninėje vasaros stovykloje „Pasitik vasarą su SKM!“ 6-10 metų vaikų lauks gausybė nepamirštamų ir nutrūktgalviškų pramogų bei linksmybių. Prie stovyklautojų geros nuotaikos prisidės ir SKM partneriai bei draugai specializuota krepšinio prekių parduotuvė „Sportpoint“, kurie visus stovyklos dalyvius pakvies sudalyvauti piešinių konkurse – „Mano svajonių krepšinio batai”.

„Kviesime vaikus pasitelkti fantaziją ir nupiešti pačius kiečiausius krepšinio batus, su kokiais jie norėtų žaisti. Neabejojame, kad spalvomis ir dizainu vaikų piešti batai pralenks net kiečiausius vardinius Jordano, LeBrono, Hardeno, Lillardo bei kitų NBA žaidėjų batelius. Net du laiminguosius apdovanosime „Pure“ krepšinio lentomis”, – dalyvauti konkurse kviečia „Sportpoint“ krepšinio konsultantas Edgaras.

Konkursas vyks birželio 11 d., dieninės stovyklos metu. Iš konkurso dalyvių komisija, sudaryta iš „Sportpoint“ ir SKM narių, atrinks 20 įdomiausių bei geriausių darbų ir paskelbs viešą balsavimą SKM Facebook profilyje. Daugiausiai „like” surinkusių piešinių autoriams atiteks „Pure“ krepšinio lentos. Nugalėtojai bus renkami atsižvelgiant į amžiaus grupes: 5-7 ir 8-10 metų.

Primename, kad SKM auklėtiniai „Sportpoint“ parduotuvėje (J. Jasinskio g. 14A) visada turi 20 proc. nuolaidą nuo pradinių kainų visoms krepšinio prekėms (išskyrus knygas, papildus ir laikrodžius).

 Untitled collage 11

Naujienų sąrašas