Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Gemma“ kviečia nemokamai pasitikrinti laikyseną

2018 01 22 „Gemma"

Nuotr. autorius: „Gemma" nuotr.

Reabilitacijos ir slaugos centras „Gemma“ kviečia 6–16 m. amžiaus vaikus nemokamai pasitikrinti laikyseną. Nemokamos patikros vyks nustatytomis dienomis – paskutinį mėnesio penktadienį, pagal išankstinį užrašymą.

Sunkios kuprinės, neergonomiški mokyklų baldai, iš rankų nepaleidžiami mobilieji įrenginiai, planšetės... Visa tai gali sudaryti sąlygas netaisyklingai laikysenai, stuburo ligoms ar net turėti įtakos skoliozei vystytis. Specialistai įsitikinę, kad netaisyklinga laikysena gali turėti pasekmių vaiko raidai ir pabloginti jo gyvenimo kokybę. Neabejojama, kad ydinga laikysena žaloja augantį organizmą.

„Ankstyva diagnostika laikysenos formavimosi metu ir laiku pritaikytos mankštos gali padėti išvengti ateities sveikatos problemų“, – sako reabilitacijos ir slaugos centro „Gemma“ vyriausiasis kineziterapeutas Juozas Kupčiūnas.

Laikysenos vertinimo programa skirta ydingos laikysenos prevencijai. Ši laikysenos vertinimo programa yra aktuali, jei jūsų vaikas per daug laiko leidžia prie kompiuterių, o ypač mobiliųjų telefonų, jei yra akivaizdi vaiko kūno asimetrija, jei skundžiamasi kojų, nugaros, galvos skausmais. Taip pat aktualu, jei vaikas turi įgimtų arba įgytų fizinių ar kitokių sutrikimų, sąlygojančių ydingą laikyseną, taip pat įtariant skoliozę.

Konsultacijos metu reabilitacijos ir slaugos centro „Gemma“ specialistai įvertins kaklinės, krūtininės ir juosmeninės stuburo dalių paslankumą, nugaros ir pilvo raumenų disbalansą, raumenų tonuso sutrikimus, pėdos skliautą.

Taip pat bus galima pasikonsultuoti dėl vaikų nugaros skausmų, patologinio stuburo iškrypimo ir kitais su fizine raida susijusiais klausimais. Konsultacijos metu, individualiai vertinant kiekvieną atvejį, bus pateikiamos rekomendacijos vaikui ir tėvams, atsižvelgiant į vaiko veiklos ypatumus, dienotvarkę, fizinį aktyvumą ir net charakterio būdą.

Patikrinimai pagal laikysenos vertinimo programą planuojami: sausio 26 d., vasario 23 d., kovo 30 d., balandžio 27 d., gegužės 25 d.

Pacientai priimami TIK pagal išankstinę registraciją, konsultacijų skaičius ribotas. Registruotis telefonu +370 5 219 5905.

GEMMA FACEBOOK PASKYRA

Naujienų sąrašas