Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Į JAV išvykstantis H. Pivorius: „Pirminis tikslas – aukščiausias NCAA divizionas”

2019 09 05 Balys Šmigelskas/SKM.LT
Hubertas Pivorius karjerą tęs Majamyje
Nuotr. autorius: SKM.LT

Du sezonus Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) praleidęs Hubertas Pivorius savo karjerą tęs Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). 

„Noriu padėkoti SKM organizacijai už 2 metus praleistus kartu, kurie padėjo man įgyti dar daugiau patirties. Linkiu SKM kolektyvui kuo didesnės sėkmės ateityje ir išlikti geriausia krepšinio mokykla Lietuvoje!”, – prieš naują gyvenimo etapą Floridoje mokyklos svetainei kalbėjo H. Pivorius. 

Geriausiu Europos jaunučių čempionato snaiperiu 2018 m. tapęs H. Pivorius SKM organizacijoje praleido 2017–2018 ir 2018–2019 m. sezonus. 2018 m. jis kartu su Tomo Purlio vadovaujama „SKM-I Electrolux” ekipa Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U16 čempionate iškovojo bronzos medalius. 

H. Pivorius 2018 m. vasarą dalyvavo Europos jaunučių čempionate (iki 16 metų) ir pagal naudingumą buvo antras Lietuvos rinktinėje. 

Pivorius 2018 08 19 3

„Išvykstu į JAV, nes, manau, ten didesnės perspektyvos tiek mokslų, tiek krepšinio atžvilgiu. Visų pirma, noriu užbaigti 12 klasių tame vadiname „High School'e“. Tikiuosi pasisemti daug patirties, pamatyti kitą kultūrą bei patobulėti visomis gyvenimo prasmėmis ir būti atsakingas už savo veiksmus. Be abejo, pirminis tikslas pabaigus mokyklą būtų žaisti aukščiausiame NCAA divizione, bet tuo pačiu metu nepamiršti ir mokslų”, – pasitikdamas naujas galimybes Majamyje kalbėjo H. Pivorius. 

2018–2019 m. sezone H. Pivorius spėjo pažaisti ne tik dviejuose elitiniuose MKL čempionatuose (U17 ir U18), bet ir užsivilkti Molėtų „Ežerūno” marškinėlius Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Sezono viduryje H. Pivorius persikėlė į Vilniaus „Rytas-2”, gynė vilniečių garbę Eurolygos jaunių finaliniame etape Vitorijoje. 

H. Pivorius per du sezonus spėjo pelnyti ir visą šūsnį SKM apdovanojimų – 2018 m. jis tapo naudingiausiu „Sostinės žvaigždžių dienos” žaidėju, buvo vienas iš projekto „Geriausias komandoje, geriausias mokykloje”  laureatų ir tapo naudingausiu SKM mėnesio žaidėju. 

Prieš tapdamas SKM nariu H. Pivorius gynė Šarūno Marčiulionio akademijos garbę ir kartu su treneriu Tomu Purliu 3 kartus iš eilės tapo MKL čempionu. 

SKM dėkoja H. Pivoriui už du nuostabius sezonus ir linki kuo didžiausios sėkmės naujame gyvenimo ir karjeros etape.

 

Naujienų sąrašas