Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Įsibėgėjus „Summer Camp“ stovyklai – gera žinia tėveliams

2021 06 23 skm.lt
Stovyklose netrūksta garsių svečių
Nuotr. autorius: Daivaro Jurgučio nuotr.

Vis labiau įsibėgėjanti Sostinės krepšinio mokyklos stovykla „Summer Camp“ sulaukė milžiniško vaikų susidomėjimo, kur jie ne tik lieja prakaitą treniruotėse, bet ir naudingai ir smagiai leidžia laiką.

Čia jau apsilankė arba dar apsilankys krepšininkai Dovis Bičkauskis, Eigirdas Žukauskas, Edvinas Šeškus, Saulius Kuzminskas, broliai Lavrinovičiai, Dainius Novickas, Vilniaus „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas.

Jų taip pat laukia įvairios pramogos – muilo burbulų, važinėjimas kartingais ir kitos.

Visi, kurie nespėjo užsiregistruoti į smagiausią vasaros nuotykį, neliūdėkite – kviečiame į papildomą „Summer Camp“ pamainą.

„Smagu matyti, kiek daug vaikų yra pasiilgę tokio pobūdžio stovyklų. Jaučiame didelį susidomėjimą ir iš tėvelių, todėl atsižvelgdami į jų prašymus, pratęsėme stovyklą ir suteikėme šansą patirti smagiausią vasaros nuotykį su SKM, susirasti naujų draugų ir galbūt pamilti krepšinį“, – sako SKM treneris Tomas Urbelionis.

Papildoma stovykla vyks liepos 7-16 d. (išskyrus savaitgalius), Vilniaus Santaros gimnazijoje ir progimnazijoje.

Stovyklos kaina – 199 eurai.

Daugiau informacijos ir registracija – čia.

Didelį ačiū tariame „Summer Camp’21“ rėmėjams: „7Days“, „Elmenhorster, natūralus vanduo „Akvilė“, „Haribo“, „Pensolin“, „MegaZone lazeriai“, „Adventica“ pramogų parkas, Ledai „Super Viva“ (įmonė UAB „Ingman“), „O’learys“ boulingas.

Naujienų sąrašas