Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Išrinktas naujojo SKM sezono šūkis!

2019 08 13 SKM.LT

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

13-ajam sezonui besiruošianti Sostinės krepšinio mokykla (SKM) paskelbė 2019–2020 m. šūkį.

#KartuLinkPergalės! Būtent šią frazę ateinantį sezoną kviečiame aktyviai naudoti socialiniuose tinkluose ir rungtynių metu.

Šūkio autorius Andrius Grinkevičius teigia, kad jis gimė natūraliai: „Mano sūnus lanko SKM ir šį rudenį eis į pirmą klasę. Dalyvavome daugelyje darželių čempionatų, „SKM Talent Camp“ stovyklose. Matydamas tiek daug vaikų ir tėvelių supratau, kad pasiekti pergalių įvairiose srityse galime tik dirbdami kartu.“

Pasak mokyklos komunikacijos specialisto Balio Šmigelsko, #KartuLinkPergalės puikiai atspindi mokyklos bendruomenę:

„Viską, ką pasiekėme praėjusiame auksiniame sezone, padarėme dirbdami kartu kaip komanda. Šis šūkis yra priminimas, kad ir ateinančiame sezone pergalių aikštėje ir gyvenime turime siekti kartu. Kelias į pergalę yra sudėtingas ir varginantis, reikia įveikti daug kliūčių, išspręsti daug uždavinių. Tačiau būtent tame kelyje krepšininkai, treneriai, tėveliai ir visa SKM bendruomenė tampa dar geresnė ir vieningesnė.“

Atvirame šūkio konkurse sulaukta beveik 100 variantų, o nugalėtoją išrinko speciali SKM komisija. 

Šūkio autoriui A. Grinkevičiui atitenka unikalus prizas – SKM kamuolys su Lietuvos rinktinės parašais.

67626149 1086097071580968 5571027776430931968 n

SKM direktorius Justas Jankauskas

SKM artėjantį sezoną tradiciškai orientuosis ne tik į profesionalių krepšininkų ugdymą, bet ir į vaikų užimtumą ir šeimų sveikatinimą.

Sezono metu vyks reguliarūs visą šeimą įtraukiantys renginiai, akcijos, susitikimai su krepšininkais ir sėkmingiausiomis krepšinio industrijoje dirbančiomis asmenybėmis.   

Auksinės mokyklos komandos, kurios 2018–2019 m. SKM organizacijai iškovojo geriausios Lietuvos krepšinio mokyklos titulą, jau pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui ir šiuo metu pluša sporto stovyklose Nidoje, Ignalinoje, Ukmergėje, Medininkuose ir Mastaičiuose.

Į pirmąjį renginį SKM bendruomenė kviečiama jau rugpjūčio 29 d., kuomet krepšinio prekių parduotuvėje „Sportpoint“ (Jasinskio g. 14A) vyks naujokų ir konsultacijų diena. Į renginį kviečiami ne tik naujokai, bet ir mokyklos senbuviai – turėsime progą neformaliai pabendrauti, pasikonsultuoti aktualiais klausimais su treneriais ir administracijos darbuotojais.

#KartuLinkPergalės!

 

Naujienų sąrašas