Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Kalėdinis SKM vakarėlis – su garsiais krepšininkais ir nuostabiais prizais

2020 12 28
Šventės metu SKM bendruomenę sveikino žinomi krepšininkai
Nuotr. autorius: skm.lt

Sostinės krepšinio mokykla nelaužė įprastinių tradicijų ir savo bendruomenės nariams padovanojo įspūdingą kalėdinę šventę – išdalino vertingus prizus, sulaukė brolių Lavrinovičių, Mindaugo Kuzminsko sveikinimų, klausėsi Vaidoto Baumilos kūrinių, kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu surengė aukcioną, o vakaro akcentu tapo įtemptas protmūšis.

Tokių keistų ir iššūkių kupinų metų turbūt nebuvo patyręs daugelis, bet tai neleido nutraukti jau keturiolika metų gyvuojančios tradicijos, kurios metu SKM bendruomenė kartu sutiko svarbiausias metų šventes.

Renginio metu SKM biuras virto tikra TV studija – tiesioginę transliaciją vedė vienas iš mokyklos įkūrėjų Andrius Čerškus ir M-1 radijo laidų vedėjas, DJ Tomas Jaz, o šventę dviem kameromis filmavo ZOOM TV, dirbo garso ir montažo režisieriai.

Tiesioginę 3,5 val. transliaciją stebėjo apie 5 tūkst. žmonių.

Protmūšio laimėtojas – treneris

Pagrindiniu „Super Kalėdos su SKM“ renginio akcentu tapo protmūšis, kurį sudarė 40 klausimų iš keturių skirtingų sferų – SKM istorijos, Šv. Kalėdų tradicijų, geografijos ir krepšinio.

Kova vyko iki paskutinio klausimo, o galiausiai čempionu tapo SKM treneris Paulius Kamarauskas.

Jam atiteko „Bohema Travel“ kelionų agentūros prizas – kelionė keturiems asmenims į Vatikaną.

Taip pat įspūdingą prizą – lietuvių įmonės „Nuklonas“ sukurtą nešiojamą kompiuterį – laimėjo SKM auklėtinis Ignas Raudeliūnas.

Šį prizą jis gavo už originaliausią nuotrauką kalėdiniame konkurse, kuriame iš viso varžėsi 120 SKM mokinių.

Ne mažiau svarbi renginio dalis buvo ir labdaringa akcija – kartu su R. Kaukėno paramos fondu buvo įsteigti penki daiktai, kuriuos galėjo įsigyti visi norintys.

Garsios tapytojos Justinos Adomavičienės paveikslas „Balerina“, kurį padovanojo Baltijos-Amerikos Klinika buvo parduotas už 530 eurų.

Krepšinio kamuolys su Kauno „Žalgirio“ žaidėjų parašais taip pat sulaukė milžiniško dėmesio – aukcioną laimėjęs vyras nepagailėjo 435 eurų.

„Žalgirio“ marškinėliai su 2019-2020 m. žaidėjų parašais parduoti už  270 eurų, analogiški Vilniaus „Lietuvos ryto“ su 2017-2018 m. žaidėjų parašais – už 120 eurų.

Į NBA išvykusio Deivido Sirvydžio marškinėliai su parašu parduoti už 140 eurų.

Viso aukciono metu surinkta 1500 eurų, visi jie atiteks vaikams, kovojantiems su vėžiu.

Sveikinimus siuntė garsūs krepšininkai

Tiesioginio eterio metu sveikinimus SKM šventės dalyviams siuntė ir pats R. Kaukėnas, kurį nustebino skambutis su broliais Lavrinovičiais.

„Visų pirma noriu pasveikinti su šventėmis, palinkėti sveikatos, kantrybės ir saugaus atstumo. Tikimės, kad virusas bus sustabdytas kuo greičiau. Saugokite vieni kitus ir visų pirma pagalvokime apie kaimynus, vyresnio amžiaus draugus ir gimines. Noriu padėkoti visiems, kurie prisideda prie gerų darbų.

Noriu padėkoti ir broliams, kurie nuo pirmų mūsų fondo dienų prisideda prie veiklos.

Siunčiu padėkas, apkabinimus ir linkėjimus tiems, kurie palaiko mūsų veiklą ir padeda sunkiai sergantiems vaikams“, – kalbėjo R. Kaukėnas.

„Mes palinkėsime, kad greičiau baigtųsi visa šita nesąmonė ir vaikučiai greičiau galėtų pradėti sportuoti. Tritaškius cak, cak, cak“, – vienas kitą papildydami juokavo broliai Lavrinovičiai, siųsdami linkėjimus SKM auklėtiniams. – Būtume sveiki visi, saugotumėte vienas kitą, kad vaikai siektų savo tikslų ir neprarastų optimizmo. Kol nėra progos žaisti, galime išnaudoti laiką namuose – paskaityti knygų, nes kaip mano brolis sako, protingi krepšininkai daugiau uždirba. Neleiskite laiko veltui, pasportuokite individualiai, pamėtykite į kibirą kokias susuktas kojines, kad riešas nesurūdytų. O krepšininkų kaimynams norėtume palinkėti kantrybės ir supratigumo, nes kamuoliukas bum bum – vaikai sportuoja“.

Nuotolinį sveikinimą iš Krasnodaro atsiuntė ir Lietuvos rinktinės krepšininkas Mindaugas Kuzminskas, kurio brolio Sauliaus sūnus lanko SKM mokyklą.

„Tikiuosi, kad kiti metai mums visiems bus geresni. Vaikams palinkėčiau daug atkaklumo, tikslo siekimo, empatijos ir pagalbos vieni kitiems. Būti geru žmogumi yra daug sunkiau ir svarbiau nei būti geru krepšininku“, – sakė M. Kuzminskas.

Pramogos ir netikėta daina

SKM šventės dalyvių laukė ir aktyvios pramogos – garsus sveikos gyvensenos atstovas, treneris Alanas Dzeranovas surengė tokią treniruotę, kad pačiam jam teko šluostytis upeliais bėgusį prakaitą.

Tris dainas gyvai atliko ir vienas žinomiausių šalies atlikėjų Vaidotas Baumila.

Kiek netikėtai uždainavo ir Vilniaus miesto tarybos narė Donalda Meiželytė, kuri SKM šventės dalyvius sveikino kartu su Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Adomu Bužinsku.

Vedėjų paprašyta nustebinti visus ir pasveikinti daina, D. Meiželytė nė kiek nesutriko ir sudainavo trumpą posmą iš savo dainos „Draugai“.

„Kitais metais pakvieskite mane dainuoti“, – juokėsi politikė.

Savo ruožtu A. Bužinskas visus privertė kvatotis, kai paprašytas taip pat padainuoti, atsakė, kad „geriau negadins šventės“.

„Pagrindinis linkėjimas yra tas, kad kuo greičiau prasidėtų treniruotės ir varžybos. Mes iš savo pusės pasirūpinsime infrastruktūra lauke, kad jeigu vakcinacija nebus užtikrinta greitai, kad bent lauke vaikai galėtų sportuoti pavasarį“, – žadėjo A. Bužinskas.

SKM nori padėkoti visiems savo rėmėjams, be kurių ši šventė nebūtų įvykusi – kelionių agentūrai „Bohema Travel“, puikius lietuviškus kompiuterius kuriančiai įmonei „Nuklonui“, gerus darbus darančiui Rimanto Kaukėno paramos fondui, mūsų sveikata besirūpinančiai Baltijos Amerikos klinikai, farmacijos kompanijai „Teva“, gaminančiai „Vitiron“ maisto papildus, tikrą lietuvišką duoną gaminančiai „Vilniaus duonai“, skanumynų karaliams „Vilniaus pergalė“, mūsų ištikimiausiems sporto reikmių tiekėjams „Sportpoint.lt“, taip pat UAB Valorus ir „Sport Cup“, mylimai Vilniaus miesto savivaldybei ir jaunuosius krepšininkus auginančiai Nacionalinei krepšinio lygai (NKL).

 

Naujienų sąrašas