Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Kėdainiuose startavo „Talentų kartos“ sezonas

2020 10 26 skm.lt

Kėdainiuose šį savaitgalį startavo naujasis „Talentų kartos“ sezonas, kur  į pirmąją stovyklą susirinko talentingiausi jaunieji krepšininkai iš visos Lietuvos.

„Talentų kartos“ projekte dalyvauja net trys SKM auklėtiniai – Matas Deniušas, Ernas Pakamanis ir Adomas Pocius. Visi trys vaikinai rungtyniauja 2007 m. gim. Sostinės KM-I komandoje, kurią treniruoja Tomas Urbelionis.

Trys atstovai – daugiausiai iš visų mokyklų.

„Pirmoji stovykla paliko gerą įspūdį – geras treniruočių lygis, aukšto lygio organizacija ir žinoma – puiki proga vaikams išbandyti save ir išmokti kažką naujo. Visą tą patirtį jie parsiveš į savo mokyklas ir klubus“, – sakė vienas iš „Talentų kartos“ trenerių, SKM atstovas T. Urbelionis.

Talentų karta“ – ilgalaikis projektas, vykstantis jau šeštą kartą. Visi projekto dalyviai gaus sportines aprangas, jiems bus atlikti išsamūs fiziniai bei medicininiai tyrimai. Pagal juos specialistai sudarys individualias rekomendacijas, ką reikia tobulinti, kaip maitintis ir kokio režimo laikytis. Specialistai prižiūrės jaunuosius krepšininkus ištisus metus.

 

Naujienų sąrašas