Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Krepšinio rungtynėse – garsių sportininkų turnyras ir labdaringa žinutė

2021 06 14 skm.lt
Turnyro akimirka
Nuotr. autorius: Daivaro Jurgučio nuotr.

Šeštadienį Baltojo tilto sporto aikštyne Vilniuje įvyko jau tradiciniu tapęs Rimanto Kaukėno paramos fondo ir SKM krepšinio mokyklos organizuojamas  labdaringas, jau ketvirtus metus skaičiuojantis 3x3 turnyras, siekiantis atkreipti dėmesį į svarbą dalintis gerumu su onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais bei jų šeimomis. Kol įvairių amžiaus grupių mėgėjai rungėsi dėl geriausios komandos titulo, žinomų krepšininkų būrys aistringai juos palaikė bei išbandė jėgas neįprastose rungtynėse. 

Fondo įkūrėjas Rimantas Kaukėnas negailėjo gražių žodžių susirinkusiems: „Esu nepaprastai laimingas, kad po tokios ilgos pertraukos vienoje vietoje galime matyti tiek daug nuostabių žmonių, kurie pasiilgo ne tik pramogų, krepšinio, tačiau ir nepamiršo, kaip svarbu yra padėti kitiems ir dalintis gerumu. Tai nebūtinai gali būti finansinė parama, galbūt gražus žodis, dėmesys ar kitokios formos pagalba. Nuostabu matyti tiek jaunų žmonių, kurie nelieka abejingi sergantiems ir tiems, kuriems mūsų palaikymo reikia nuolat“.

„Už pergalę gyventi“ turnyre varžėsi 92 komandos, prisidėjusios prie kilnaus tikslo – visos surinktos lėšos bus skirtos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Prisidėti ir skleisti žinią apie reikalingą paramą sunkiai sergantiems mažiesiems nusprendė ir ištikimiausi fondo palaikytojai, žymiausi šalies krepšininkai – broliai Lavrinovičiai, Justas Sinica, Arvydas Šikšnius, Simas Jasaitis, Donatas Motiejūnas, Virginijus Praškevičius, Tadas Klimavičius ir pats fondo įkūrėjas Rimantas Kaukėnas. Pasveikinti nugalėtojus atvyko ir krepšininkai Saulius ir Mindaugas Kuzminskai.

Išbandyti savo jėgas turnyre galėjo visi norintys – laimėti įvairių prizų varžydamiesi baudų ir tritaškių metimų konkursuose.

Visi turnyro dalyviai gavo specialiai šiam turnyrui paruoštus marškinėlius, kurie primins apie prisidėjimą prie iniciatyvos ir paramą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Prizininkai buvo apdovanoti ir nudžiuginti rėmėjų dovanomis.

Labdaringame renginyje veiklų buvo ne tik krepšinio aikštelės aistruoliams – susirinkusieji galėjo pasimėgauti saksofonisto Žygimanto Skvarcevskio pasirodymu, didžėjaus  Tomas Jaz kuriama nuotaika, žinomų atlikėjų dainomis, pasigrožėti paruoštais šokiais bei įsigyti fondo atributikos, kurios visos surinktos lėšos bus skiriamos sergančių vaikų gydymo įrangos aprūpinimui arba svajonių išpildymui. 

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“ yra labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, besirūpinantis sergančių vaikų šeimomis ir teikiantis įvairiapusišką pagalbą tiems, kuriems išsūkių gyvenimas nepagailėjo.

Naujienų sąrašas