Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Lietuvos 14-likmečių rinktinėse – keturi SKM krepšininkai

2018 06 07 Krepsinionamai.lt ir SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt nuotr.

Ketvirtadienį Anykščiuose prasidėjo tris dienas truksiantis tarptautinis U14 vaikinų ir merginų Baltijos taurės turnyras. Tarp geriausių Lietuvos 14-likmečių krepšininkų prakaitą lieis ir 4 Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai: Gediminas Alisas, Matas Klimantavičius, Gytis Auruškevičius atstovaus pirmajai, o Kristupas Vigraitis – antrajai Lietuvos rinktinei. 

Visi SKM auklėtiniai praėjusį sezoną žaidė Algirdo Milono vadovaujamoje SKM EMSI ekipoje ir iškovojo bronzą Lietuvos krepšinio lygoje („LIDL–MKL") bei sidabro medalius Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL). 

Turnyre varžysis dvi Lietuvos vaikinų rinktinės, o su jomis kausis Latvijos ir Estijos ekipos. „Turėjome tikrai stiprias atrankas į šio amžiaus rinktines, vyko treniruotės ir rungtynės tarpusavyje, po kurių paaiškėjo galutinės šių dviejų komandų sudėtys. Jos Anykščiuose varžysis dėl Baltijos taurės, o labiausiai pasižymėjusiems tai bus laiptelis į „Talentų U15 karta“ projektą. Nuo šio projekto iki oficialaus Europos U16 vaikinų krepšinio čempionato – vos vienas žingsnis. Todėl tikimės, kad šis žingsnis bus ir tvirtas, ir su geru pamatu į ateities aukštumas“, – sakė Lietuvos jaunimo rinktinių vyr. treneris Rolandas Radvila.

Abiems Lietuvos 14-likmečių rinktinėms bei SKM auklėtiniams tai pirmasis oficialus turnyras atstovaujant Lietuvai.

 U14 karta

Naujienų sąrašas