Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Mama Lina apie SKM pradinukų Kalėdas: „Mes labai laimingi, kad čia esame”

2019 12 13 SKM.LT

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus/SKM.LT

SKM Kalėdų traukinys įsibėgėja! Trečiadienio popietę pradinukai rinkosi į prekybos centrą „Ozas”, kuriame įsikūrusi „Atrakcionai.lt” batutų erdvė. Čia jaunieji auklėtiniai susipažino su nykštuku Natanu, kuris paskatino vaikus dūkti, šėlti ir bendrauti su savo draugais. Po linksmų emocijų atrakcionuose, į šventę atvyko Kalėdų Senelis, kuris įteikė SKM, „Maxima”, „Auga”, „Emsi” ir „Tymbark” dovanas.

FOTOGALERIJA 

Nors ir Kalėdų bumas nėra pats lengviausias metas, renginio organizatorius Aivaras Girčys kalbėjo su šypsena: „Išsidalinome dovanėles jau visi pirmojo srauto dalyviai. Visi išėjo laimingi, su geromis nuotaikomis. Manau, jog tuo reikėtų pasidžiaugti. Norėčiau padėkoti mūsų rėmėjams – „VitirON” vitaminams, „Auga” ekologiškiem produktams bei „Maxima” prekybos tinklui.”

Prie nykštuko Natano pribėgo SKM auklėtinis Patrikas, kuris pasidalino savo emocijomis renginio įkarštyje: „Mums gerai sekasi. Labai čia patinka, daug vaikų, labai smagu.”

Nors ir pasiekti renginį per kalėdines spūstis yra sunki užduotis, mamytė Lina pasidžiaugė šventės momentais: „Šioje šventėje dalyvaujame pirmą kartą. Nustebome su dukryte, nes labai gražus renginys. Pametėme savo mažąjį krepšininką, nes jis iškart pabėgo. Iki šventės važiavome labai ilgai, nes buvo kamščiai, bet dabar labai laimingi, kad čia esame.”

Paskutinė SKM Kalėdų traukinio stotelė laukia jau šį sekmadienį, gruodžio 15 dieną, MRU ir VGTU sporto salėse. Čia šventes pasitiks vyriausieji SKM auklėtiniai. 

Naujienų sąrašas