Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

MKL A div. apžvalgos. Naujais veidais pasipildžiusi Sostinės KM-I „WARRANTY EXPERT“

2020 10 05

Nuotr. autorius: Sostinės krepšinio mokyklos nuotr.

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) kovos pamažu įgauna pagreitį. Pristatome dar vieną A diviziono komandos apžvalgą.

Šį kartą visų akys krypsta į trenerio Mindaugo Noreikos treniruojamus Sostinės KM-I „Warranty Expert". Ši komanda varžysis jaunių vaikinų (U18) čempionate.

Pirmoji dvikova jau rytoj, spalio 6d., išvykoje prieš Tornado KM-„Sharp" komandą. Rungtynių laikas ir vieta: 18:40, Kauno MPPMC (Taikos pr. 133, Kaunas).

Sostinės KM-I „Warranty Expert" vieni iš favoritų laimėti čempionatą. Analizuojant praėjusio sezono rezultatus, svarbu paminėti, jog ši komanda taip pat nespėjo baigti reguliaraus čempionato ir nepradėjo atkrintamųjų. Nepaisant to, tr. M. Noreikos auklėtiniai užtikrintai žygiavo antroje vietoje: per 18 susitikimų iškovojo 16 pergalių ir patyrė 2 pralaimėjimus. Komanda taip pat demonstravo itin solidžius skaičius puolime – vidutiniškai pelnomi 92 taškai per rungtynes. Dar vienas svarbus Sostinės KM-I „Warranty Expert" faktorius nagrinėjant jų žaidimą– rezultatyvūs perdavimai. Jų M. Noreikos auklėtiniai lygoje atlikdavo daugiausiai visoje lygoje – vidutiniškai 24 rezultatyvūs perdavimai per rungtynes. Jeigu Sostinės KM-I „Warranty Expert" vaikinukai ir toliau demonstruos solidų komandinį krepšinį – juos sustabdyti bus labai sunku.

Solidus sudėties papildymas. Šį sezoną Sostinės KM-I „Warranty Expert" komanda bus pasistiprinusi žaidėjais iš praėjusio sezono Sostinės KM-II „Mes rūšiuojam" ekipos. Tr. M. Noreikos teigimu, tokio lygio žaidėjų papildymas bus labai solidus pastiprinimas ateinančioms sezono kovoms.

Prognozuojami komandos lyderiai. Sunku vertinti ir numanyti iš dalies pasikeitusios Sostinės KM-I „Warranty Expert" eikpos lyderius, tačiau atkreipti dėmesį neabejotinai reikėtų į Gediminą AlisąGytį Valicką, Luką Pivoriūną ir Kasparą Jodko. Gediminas vidutiniškai per rungtynes fiksuodavo 16 taškų vidurkį, atkovodavo po 8 kamuolius ir rinkdavo 21 naudingumo balą, vidutiniškai praleisdamas 27 minutes ant parketo. Gytis Valickas buvo taip pat daugiau nei solidus – per 22 minutes vidutiniškai pelnydavo 17 taškų, atkovodavo 7 kamuolius bei rinkdavo 23,5 naudingumo balus. Komandos atakų generolas Lukas Pivoriūnas vidutiniškai per 26 žaidimo minutes pelnydavo beveik po 16 taškų ir rinko 18 naudingumo balų, prie to pridėdamas beveik 6 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus. Praėjusiame sezone Sostinės KM-II „Mes rūšiuojam" rungtyniaves Kasparas Jodko vidutiniškai per rungtynes fiksavo 8 taškų vidurkį, taip pat sugriebdavęs po 8 kamuolius per rungtynes.

M. Noreikos komentaras apie artėjantį sezoną. „Komandai kaip ir visada keliami patys aukščiausi tikslai. Taip jau yra, kad paskutiniaisiais metais dalis žaidėjų žengia sekantį savo karjeros laiptelį ir išbando save vyrų krepšinyje. Toks reiškinys lemia, jog komandos dažnai moksleivių čempionatą žaidžia nepajėgiausiomis sudėtimis, todėl prognozuoti mūsų komandos sezono eigą čempionate yra sudėtinga, tačiau nepaisant to, keliame sau tik aukščiausius tikslus. Taip pat labai džiaugiamės sulaukę papildymo ir tikimės, kad jis su kaupu pastiprins mūsų ekipą."

 

Naujienų sąrašas