Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

MKL A div. apžvalgos. T. Urbeliono auklėtiniai - aiškūs favoritai

2020 10 02

Nuotr. autorius: S. Čirbos nuotr.

Šį savaitgalį sugrįžta Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) kovos. Į jubiliejinį 20-ąjį sezoną, Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos žengia kupinos ryžto, ambicijų bei pergalių troškimo.

Pirmąsias sezono rungtynes žais trenerio Tomo Urbelionio vadovaujama Sostinės KM-I komanda (2007m. gim.).  Jie namuose priims Jonavos KKSC krepšininkus. Rungtynės vyks spalio 3d., 14:30, „Sigmos“ SC (P. Lukšio g. 2, Vilnius).

Pristatome U14 (2007m. gim.) Sostinės KM-I ekipos apžvalgą.

Sostinės KM-I – neabejotini čempionato favoritai. Praėjusių metų sezonas komandoms buvo išskirtinis ir tuo pačiu neeilinis – dėl globalios pandemijos oficialus „LIDL–MKL“ sezonas buvo nutrauktas. Komandos nespėjo pabaigti reguliaraus sezono varžybų etapo, nebuvo pradėtos ir atkrintamosios varžybos. Nepaisant to, Sostinės KM-I ekipa žygiavo daugiau nei užtikrintai: 18 pergalių iš tiek pat galimų ir visos jos pasiektos didesniu nei 10 taškų skirtumu. Taip pat, T. Urbelionio komanda turėjo didžiausią pelnomų ir mažiausią praleistų taškų vidurkį per rungtynes. Tai rodo, jog T. Urbelionio auklėtiniai yra itin universalūs ir grėsmingi tiek puolime, tiek gynyboje. Šie rodikliai leidžia daryti prognozę, jog komanda ir šį sezoną bus sunkiai sustabdoma ir sieks tik aukščiausių rezultatų.

Prognozuojami komandos lyderiai. Neabejotinai visų akys turėtų krypti į Jegorą Milovanovą. Šis gynėjas praėjusiame sezone, vidutiniškai per 20 minučių pelnydavo 18 taškų, atkovodavo net po 8 kamuolius ir rinko 24 naudingumo balus.

Dar vienas žaidėjas vertas paminėjimo – Adomas Pocius. Aukštaūgis praėjusių metų sezone ant parketo vidutiniškai praleisdavo po 20 minučių, per jas rinkdavo 11 taškų vidurkį, atkovodavo po 8 kamuolius ir rinkdavo po 15 naudingumo balų per rungtynes.

Komandos sudėtyje – nauji vėjai iš Šiaulių. Komandą tarpsezoniu papildė žaidėjas iš Šiaulių –Ernas Pakamanis. Žaidėjas atstovaudamas Šiaulių KA „Saulė“ I – „ASKA“ komandą vidutiniškai per rungtynes rinkdavo po 14 taškų, atkovodavo 6 kamuolius bei rinkdavo 15 naudingumo balų.

T. Urbelionio komentaras apie artėjantį sezoną. „Komandai keliami maksimalūs tikslai, matosi, jog vaikai yra išsiilgę krepšinio. Labai laukiame pirmųjų rungtynių ir tikimės su laiku įgauti maksimalią sportinę formą ir demonstruoti solidų komandinį žaidimą.“

Naujienų sąrašas