Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pamatyk pirmas: naujose SKM aprangose – NBA stiliaus dvelksmas

2019 08 16 SKM.LT

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/Sportpoint.lt

13-ajam sezonui besiruošianti Sostinės krepšinio mokykla (SKM) pristatė naujo dizaino mokyklos aprangas.

FOTOGALERIJA

Naujųjų aprangų modeliais tapo SKM trenerio Gedimino Bražionio treniruojamas „Aligatorių“ komandos penketukas – Jonas, Benas, Mantas, Ąžuolas ir Svajus.

SKM direktorius Justas Jankauskas džiaugėsi naujų aprangų dizainu:

„Kurdami aprangas orientavomės į paprastumą, nes jame dažniausiai slypi grožis. Žinojome ankstesnių metų patirtis ir atsižvelgėme į pastabas, kurias atskleidė tėvai, vaikai, treneriai ir teisėjai. Margumynas aikštėje tikrai nėra pats geriausias variantas. Idėjų ir naujausių tendencijų sėmėmės iš NBA, Eurolygos pavyzdžių. Šios aprangos savo stilistika kiek primena Filadelfijos „76ers“ ir Hjustono „Rockets“ marškinėlius. Tikime, kad naujos aprangos ves mūsų auklėtinius į pergales.“

Naujųjų aprangų fotosesija vyko įspūdingoje vietoje – 19-ajame dangoraižio aukšte įsikūrusioje „Swedbank“ krepšinio aikštelėje.

Vaikinams reikėjo ne kartą persirengti ir pasimatuoti ne vieną porą naujausių krepšinio batelių iš Sportpoint parduotuvės, tad SKM auklėtiniams teko apsišarvuoti kantrybe ir pajusti modelių darbo kasdienybę.

Stilingas aprangas, kaip ir visą SKM atributikos kolekciją, jau netrukus bus galima įsigyti vienintelėje Lietuvoje specializuotoje krepšinio prekių parduotuvėje Sportpoint (Jasinskio g. 14 A).

SKM auklėtiniams Sportpoint parduotuvėje visuomet taikoma 20  proc. nuolaida (išskyrus knygas, laikrodžius, papildus ir retro batelius). Sportpoint naujienas sek Sportpoint.lt ir Instagram paskyroje @sportpoint.lt.

AN8Z4153

Naujienų sąrašas