Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pasitinkame 14-ąjį sezoną!

2020 09 13

Nuotr. autorius: skm.lt

14-asis sezonas Sostinės krepšinio mokyklai (SKM) žada būti kupinas iššūkių, bet kartu – labai įdomus.
 
2020-2021 m. sezoną pasitinkame su nauju šūkiu –#MūsųNiekasNesustabdys. Žodis „mūsų“ šūkyje apima visą SKM bendruomenę – tėvelius, vaikus, trenerius, administraciją. SKM džiaugiasi turėdama tokią didelę bendruomenę, kuri ir toliau auga.

#MūsųNiekasNesustabdys – tai ne tik apie pergales aikštėje, nes dėl jų tenka kovoti ir už aikštės ribų. Pavasarį visi kartu padarėme milžinišką darbą, užtikrindami treniruočių tęstinumą paskelbus karantiną, vasarą teko kovoti dėl aikštelių paskirstymo tvarkos. Rinkoje vykstant pokyčiams, tenka dar stipriau suremti pečius tam, kad išlaikytume sąžiningai iškovotas pozicijas. Todėl ir toliau savo darbais, o ne žodžiais sieksime išlikti stipriausia, sėkmingiausia ir didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje, suteikiančia galimybę visiems pajusti krepšinio ir aktyvaus gyvenimo naudą.

Praėjusį sezoną mus pasirinko daugiau nei 3500 vaikų. Nepaisant visų sunkumų tikimės, kad šis skaičius tik augs.

SKM sezoną pasitinka su stipriu trenerių kolektyvu. Darbą tęs puikūs specialistai – Tomas Purlys, Algirdas Milonas, Rokas Jankūnas, Paulius Kamarauskas ir kiti sparčiai tobulėjantys bei į priekį žengiantys treneriai. Prie jų prisijungia ir 2003 m. Europos čempionas Virginijus Praškevičius.
 
Dar vienas svarbus pokytis mokyklos gyvenime įvyko rugsėjo 1 d., kai direktoriaus pareigas užėmė dešimtmetį SKM treneriu dirbantis Mindaugas Noreika. Su įvairaus amžiaus komandomis jis dukart tapo Moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionu.
 
„Žinau, kad mano sukaupta patirtis bus naudinga ir leis išlaikyti esamas pozicijas ir dar labiau gerinti atmosferą mokykloje ir aplink ją. Pasitinkame kupiną iššūkių sezoną, bet toliau rodysime aukštus sportinius rezultatus ir suteiksime šansą pajusti krepšinio meilę visiems norintiems.
 
Noriu padėkoti mokyklos vardu visai mūsų bendruomenei, linkiu gerų startų bei pergalių šį sezoną“, – sakė M. Noreika.

Naujienų sąrašas