Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Po geriausio sezono istorijoje – apdovanojimai „Siemens“ arenoje!

2019 05 31 SKM.LT

Po geriausio sezono SKM istorijoje – Jono Kazlausko ir Remigijaus Šimašiaus sveikinimai
Nuotr. autorius: Rokas Lukoševičius

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) finalo serijos karštį pajautė ir geriausios Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos.  

Antrųjų finalo serijos rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“  ir Kauno „Žalgirio“ didžiosios pertraukos metu į aikštės centrą žengė daugiau kaip 100 SKM auklėtinių, prisidėjusių prie sėkmingiausio sezono mokyklos istorijoje.

FOTOGALERIJA

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) čempionus ir prizininkus sveikino vienas geriausių Lietuvos trenerių Jonas Kazlauskas, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Adomas Bužinskas.

 „Jau akivaizdu, kad tai yra ne tik didžiausia, bet ir kokybiškiausiai dirbanti jaunųjų talentų kalvė visoje Lietuvoje“, – savo „Facebook“ paskyroje pastebėjo LKL ekspertas, SKM sporto konsultantas Rūtenis Paulauskas.

2018–2019 m. sezone SKM auklėtiniai iškovojo 4 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Iškart po apdovanojimų ceremonijos daugiau nei 6000 krepšinio sirgalių akivaizdoje 8 SKM komandų kapitonai išbandė savo laimę mesdami nuo aikštės centro. Arčiausiai prizo – šventinių komandos pietų „Agotos gryčioje“ – buvo Lukas Pivoriūnas, Aurimas Bosakas, Kasparas Jakučionis ir Nojus Kulieša.

Prasidedančią vasarą SKM talentai ant laurų miegoti neturės kada. Net 16 sostinės krepšininkų jau dalyvavo „Rytas Talent Camp“ stovykloje, kuri šiais metais buvo skirta 2004 ir 2005 m. gimusiems krepšininkams.

Ne maža dalis mokyklos krepšininkų birželį atstovaus Lietuvos rinktinei (iki 14 metų) Baltijos taurėje ir Lietuvos rinktinei (iki 15 metų) Ramūno Šiškausko vardo turnyre.

Tuo metu geriausi SKM 16-mečiai jau netrukus išvyksta į Lietuvos jaunučių rinktinės (iki 16 metų) stovyklą, kur ruošis vasarą vyksiančiam Europos čempionatui.

Prieš metus MKL vaikinų sporto rezultatų reitinge sostinės mokykla buvo antra. Jau dabar aišku, jog SKM 2018–2019 m. sezone iškovojo daugiausiai medalių vaikinų tarpe tarp visų Lietuvos krepšinio mokyklų, o naujausi reitingai bus paskelbti birželio 5 d., kuomet Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje vyks iškilmingas MKL sezono uždarymas.

SKM savo veiklą pradėjo 2007 m. ir šiuo metu vienija daugiau kaip 3500 auklėtinių bei beveik 50 trenerių.

Mokykla kartu su Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir Nacionaline krepšinio akademija (NKA) šiais metais surengė jau šeštąjį Lietuvos darželinukų čempionatą, kurio pagrindinis tikslas – visuomenės sveikatinimas ir šeimų laisvalaikis kartu.

SKM prizininkai 2018–2019 m. MKL  sezone

„Jr. NBA“ (U11) bronzos medalių laimėtojai – „SKM-I Hornets“. Treneris Rokas Kasparavičius, komandos kapitonas Pijus Daukas.

MKL „Pirmojo iššūkio“ (U12) čempionai – „SKM-I #TRVLMT”. Treneris Tomas Urbelionis, komandos kapitonas  Matas Jauniškis.

MKL U13 čempionai – „SKM-II GEALAN“. Treneris Tomas Purlys, komandos kapitonas Steponas Žilakauskis.

MKL U13 vicečempionai – „SKM-I Tigrai“. Treneris Arvydas Menkevičius, komandos kapitonas Kasparas Jakučionis.

MKL U14 vicečempionai – „SKM-I Drakonai“. Treneris Karolis Čyžius, komandos kapitonas Nojus Kulieša.

MKL U14 B diviziono vicečempionai – „SKM-IV Grizliai“. Treneris Antanas Gliožeris, komandos kapitonas Deividas Pavliukoit.

MKL U15 čempionai – „SKM EMSI Gorilos“. Treneris Algirdas Milonas, komandos kapitonas Domas Baranauskas.

MKL U16 bronzos ir MKL U17 B diviziono aukso medalių laimėtojai – „SKM-I Warranty Expert“. Treneris Mindaugas Noreika, komandos kapitonas Lukas Pivoriūnas.

 

Naujienų sąrašas