Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pozityvi vasaros pradžia: ko vaikams linki sėkmingiausi krepšininkai ir muzikantai?

2019 06 03 Balys Šmigelskas/SKM.LT

„Mylėkime ne tik savo vaikus, bet ir kitus, o ypač tuos, kurie yra sunkiose situacijose“, – ragina R. Kaukėnas
Nuotr. autorius: LXM

Rimanto Kaukėno paramos fondas kilniam tikslui subūrė įspūdingą krepšinio bendruomenę. Birželio 1 d. jau antrus metus iš eilės Vilniuje vyko 3x3 krepšinio turnyras, skirtas padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

FOTOGALERIJA

Šiemet turnyre dalyvavo rekordinius komandų skaičius – savo jėgas Lukiškių aikštėje išbandė daugiau nei 100 trijulių, o visi surinkti pinigėliai skirti sunkiai sergantiems vaikams.

3x3 turnyre pirmą kartą surengta ir Lietuvos darželinukų Supertaurė. Ją iškovojo „Ryto Smaugliai“, o visus turnyro nugalėtojus ir prizininkus galite rasti ČIA. Darželių Supertaurės finale į trenerio vaidmenį trumpam įsikūnijo renginyje tradiciškai apsilankęs NBA žaidėjas Donatas Motiejūnas.

Renginys pritraukė begalę buvusių ir esamų profesionalių krepšininkų. Parodomosiose „Visų žvaigždžių rungtynėse“ savo sugebėjimus vilniečiams ir sostinės svečiams demonstravo pats Rimantas Kaukėnas, jo brolis Valdas, Europos čempionas Virginijus Praškevičius, Eurolygos čempionas Martynas Gecevičius, Europos taurės nugalėtojai Steponas Babrauskas, Mindaugas Lukauskis, tituluotieji broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovčiai, Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL) žaidėjai Gintautas Vileita, Arvydas Šikšnius. Justas Sinica, Regimantas Miniotas.

 

„Šiemet, berods, surinkome apie 120 komandų. Startinis mokestis komandai buvo 60 eurų. Tai yra naujasis turnyro rekordas. Tų pinigėlių bus tikrai nemažai ir mes labai patenkinti šiuo rezultatu. Mylėkime ne tik savo vaikus, bet ir kitus, o ypač tuos, kurie yra sunkiose situacijose. Noriu pažymėti, kad labai džiaugiamės bendradarbiavimu su Sostinės krepšinio mokykla (SKM). Jie yra puikus pavyzdys, kaip profesionaliai reikia atsižvelgti į savo darbą. Visa tai matome iš jų rezultatų ir jie yra tikri čempionai ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Didžiulė pagarba jiems“, –  kalbėjo pagrindinis turnyro organizatorius R. Kaukėnas.

„Mano nuomone, tokių renginių daugėja. Pats Rimantas tokių renginių daro daug ir kai tik galiu, visada mielu noru stengiuosi sudalyvauti. Nors tai skamba kaip banalus dalykas, svarbiausia yra sveikata ir tai, kad visi būtų laimingi ir galėtų žaisti krepšinį“, – vaikams linkėjo M. Gecevičius.

Renginyje netrūko ir muzikantų spindesio – su jaunaisiais krepšininkais laiką leido dainininkai Donatas Montvydas, Tadas Juodsnukis, Karolis Talutis, Deividas Alejūnas ir kiti.

„Vaikui, tikriausiai, svarbiausia yra saugumas. Kai man būdavo sunku, krepšinis būdavo mano prieglobstis. Vaikui linkiu saugumo, o jeigu jis jo nesuranda žmonių rate, linkiu jį atrasti tokiuose dalykuose kaip krepšinis, muzika, menai. Tai tikrai padeda. Vaikui reikia turėti saugią aplinką, kurioje jis gali save išreikšti ir jaustis gerai“, – kalbėjo D. Montvydas.

Renginį kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe organizavo Sostinės krepšinio mokykla (SKM) Lietuvos krepšinio federacija (LKF), Sostinės krepšinio lyga („GEALAN–SKL) ir 3x3 krepšinio asociacija.

Visą turnyrą buvo galima gyvai stebėti TV3 Play ir „Facebook“ kanale, o svarbiausiomis kovomis galėjo mėgautis ir TV6 žiūrovai.

R. Kaukėno fondo padėka renginio rėmėjams ir partneriams:

Nuoširdžiai dėkojame pagrindiniams turnyro rėmėjams „Avia Solutions Group” ir „Vikonda” bei visiems, kurie prisidėjo prie šios krepšinio šventės, kuri buvo skirta palaikyti sunkiai sergančius vaikus!

 

 • „Pieno žvaigždės“ už skaniausius „Nykštuko“ ledus ir sūrelius viso renginio metu;
 • Volfas Engelman už gaivius gėrimus karštą vasaros dieną;
 • „Gera dovana“ už dovanotas puikias patirtis turnyro nugalėtojams;
 • „Doritos” už 50 dėžių traškučių prizinėms vietoms ir renginio svečiams;
 • Restoranų tinklui „Grill London“ už vaišes renginio svečiams ir dovanų kuponus prizinėms vietoms;
 • Restoranų tinklui „Gyoza“ už dovanų kuponus prizinėms vietoms;
 • Restoranui “Agotos Gryčia” už dovanų kuponus prizinėms vietoms;
 • „ElektroKartByKartland” už dovanų kuponus pasivažinėti kartingų trasose visoje Lietuvoje;
 • „VitirON KIDS“ už vitaminus vaikams;
 • Privačiai greitosios medicinos pagalbai „Sidabrilis“ už rūpinimąsi dalyvių sveikata viso turnyro metu;
 • Už dalyvių maitinimą dėkojame „Kansas City Bar-B-Que”

 

Ačiū tariame visai Sostinės krepšinio mokyklos, Sostinės krepšinio lygos, Lietuvos krepšinio federacijos ir 3x3 krepšinio asociacijos komandoms, šauniesiems savanoriams ir teisėjams už didelę pagalbą organizuojant ir įgyvendinant didžiausią turnyrą Lietuvoje! Ačiū renginio svečiams – profesonaliems sportininkams ir atlikėjams, kad atvykote ir ne tik dalyvavote turnyre, bet ir palaikėte dalyvius svarbiose kovose!

Naujienų sąrašas