Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Prieš Lietuvos rinktinės startą Pasaulio taurėje – susitelkti raginanti SKM žinutė

2019 08 31 SKM.LT
SKM krepšininkai kviečia vienytis vardan bendro tikslo – Lietuvos rinktinės
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) Lietuvos rinktinės startą Pasaulio taurėje pasitinka su vienybės svarbą primenančia žinute.

Įvaizdiniame vaizdo klipo filmavime dalyvavę SKM ir Lietuvos jaunimo rinktinių nariai Gytis Auruškevičius, Matas Mačijauskas ir Dominykas Neverbickas visus vilniečius ragino prisijungti prie geriausiai dirbančios krepšinio mokyklos Lietuvoje, o Gediminas Alisas čia pat pridūrė: „Mūsų tikslas bendras – Lietuva ir Lietuvos rinktinė.

Tuo metu SKM treneris Gediminas Bražionis svarbią žinutę, kuri aktuali ne tik krepšinyje, bet ir daugelyje gyvenimo sričių, pasiuntė šiais žodžiais: „Mes turime kovoti tarpusavyje, kad taptume dar geresni, bet mes negalime kariauti.

AN8Z4833

Lietuvos U14 rinktinės nariui Dominykui Neverbickui teko garbė pasimatuoti Gediminaičių šarvus/Elvis Žaldaris nuotr. 

 „13-ąjį sezoną pradedanti SKM šiuo metu yra Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) vaikinų reitingo lyderė. Sportiniai rezultatai, konkuruojant su kitomis šalies krepšinio mokyklomis, visuomet yra svarbi mokyklos darbo įvertinimo dalis. Tačiau dar svarbiau, kiek rinktinės žaidėjų užauginame ir kaip jie įsilieja į profesionalų krepšinį, – sako SKM direktorius Justas Jankauskas. – Neabejojame, kad Lietuvos rinktinė Pasaulio taurėje atiduos visą širdį ir pasieks geriausią savo įmanomą rezultatą. Esame įsitikinę, kad Kinijoje Lietuvos garbę ginantis dvyliktukas kovingu ir pasiaukojančiu žaidimu įkvėps visos Lietuvos moksleivius ir darželinukus siekti savųjų aukštumų.“

AN8Z4882

Mažieji riteriai filmavimo aikštelėje puikiai talkino vyresniesiems savo kolegoms/Elvis Žaldaris nuotr. 

Klipo filmavimas vyko 19-ajame aukšte įrengtoje Swedbank sporto terasoje. Nuo čia atsivėrė įspūdingi Vilniaus panoraminiai vaizdai, kuriuose susiliejo istoriniai ir šių laikų architektūriniai sprendimai.

Už įspūdingus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) laikus menančius šarvus, vėliavas ir ginkluotę dėkojame savo srities lyderiams iš Viduramziai.lt.

Norite tapti Sėkmingiausios krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniu? Susipažinkite su treniruočių tvarkaraščiu, išsirinkite amžiaus grupę, norimą vietą sportuoti bei susisiekite su treneriu dėl nemokamos bandomosios treniruotes.  

2019–2020 M. SEZONO TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS

Naujienų sąrašas