Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Skelbiamas nuotolinių treniruočių tvarkaraštis

2020 03 24 SKM.lt
Gedimino Bražionio auklėtiniai nuotolinėse treniruotėse darbuosis ir balandį
Nuotr. autorius: SKM.lt

 

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) tėveliai, norime padėkoti už jūsų supratingumą šiuo ypač svarbiu laikotarpiu. Džiaugiamės, kad jau antrąją savaitę kartu su savo atžalomis sportuojate namuose ir taip saugote save bei aplinkinius. SKM treneriai ir administracija kasdien deda pastangas, jog nuotolinis treniruočių procesas būtų kuo įdomesnis, įvairesnis ir produktyvesnis.

Krepšinio specialistai, ekspertai ir pedagogai nuotolines SKM treniruotes įvardina kaip vieną sėkmingiausių sportinės veiklos pavyzdžių šios krizės laikotarpiu.

Treneriai kartu su žaidėjais įgyvendina specialias programas, kurios yra pritaikytos dirbti būtent namų sąlygomis. Specialistai dalinasi specialiais SKM treniruočių vaizdo įrašais, tiesiogiai prižiūri savo auklėtinius.

Mes siekiame, kad SKM auklėtiniai palaikytų sportinę formą, išsaugotų socialinius ryšius su komandos draugais ir treneriu, tad su džiaugsmu pranešame, jog Moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) ir „VitirON KIDS“ treneriai jau yra sudarę reguliarius treniruočių tvarkaraščius, kuriuos skelbiame čia.

Treniruočių laikai dar gali būti tikslinami ir pildomi. Visi atnaujinimai, jeigu tokie įvyks, bus skelbiami šiame puslapyje. 

 

Treneris Grupė I II III IV V VI
Algirdas Milonas 2004-I 17:00-18:15 17:00-18:15   17:00-18:15 17:00-18:15  
2008-2009 14:00-14:50 14:00-14:50   14:00-14:50 14:00-14:50  
2010 I grupė 15:00-15:50 15:00-15:50   15:00-15:50 15:00-15:50  
2010 II grupė 16:00-16:50 16:00-16:50   16:00-16:50 16:00-16:50  
Arūnas Umbrasas 2010-2012 17:30   17:30   17:30  
2006-2009 17:30   17:30   17:30  
2010-2012   16:00   16:00   16:00
2007-2009   16:00   16:00   16:00
Deividas Kibildis 2012 17:10 18:00   17:10 18:00   17:10 18:00  
2010-2011 15:30 16:15   15:30 16:15   15:30 16:15  
Donatas Sabaliauskas 2005 IV 15:00 16:00 15:00  16:00   15:00 16:00 15:00 16:00  
2011 16:00 17:00 16:00  17:00   16:00 17:00 16:00 17:00  
2008 II 17:00 18:00 17:00 18:00   17:00 18:00 17:00 18:00  
Gintaras Razutis 2012 17:00   17:00   17:00  
2006-2007 16:00   16:00   16:00  
2009 II 15:00 16:00 15:00 16:00   15:00 16:00 15:00 16:00  
Gintautas Vileita 2007 II 16:00 16:00   16:00 16:00  
Mindaugas Noreika 2003 I 11:00 11:00   11:00 11:00  
2009 I 16:00-17:00 16:00-17:00   16:00 17:00 16:00 17:00  
Tomas Purlys 2006 I 15:00 15:00   15:00 15:00 11:00
Paulius Cinelis 2009-2012 17:00   17:00   17:00  
Karolis Čyžius 2005 I 15:00 15:00   15:00 15:00  
2010 II 16:00 18:00 16:00-18:00   16:00 18:00 16:00 18:00  
Artūras Seržantas 2002 III 14:00 14:00   14:00 14:00  
2012 16:30 ir 18:00 16:30 ir 18:00   16:30 ir 18:00 16:30 ir 18:00  
Arvydas Menkevičius 2002-2003   14:00   14:00   11:00
2009-2012 15:00   15:00   15:00  
2011 14:00   14:00   14:00  
2006 II 12:00 12:00   12:00 12:00  
Deividas Aukštuolis 2008-2009   17:20 18:05   17:20 18:05 16:10 16:55  
2006-2007   16:30 17:15 ir 18:10 18:55   16:30 17:15 ir 18:10 18:55 16:30 17:15 ir 18:10 18:55  
Gediminas Bražionis 2007-2008 15:30-17:00 15:30-17:00 15:30-17:00   15:30-17:00  
2004 III 17:00-18:30   17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30  
2009 17:00-18:30   17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30  
2009-2010 15:30-17:00 15:30-17:00 15:30-17:00   15:30-17:00  
2011-2012 15:30-17:00 15:30-17:00 15:30-17:00   15:30-17:00  
Laimonas Velička 2012 11:30   11:30   11:30  
2006 IV 10:00 10:00   10:00 10:00  
Mantas Ambraška 2012 11:00   11:00   11:00  
2009-2011 11:00   11:00   11:00  
2009-2011 11:00   11:00   11:00  
2011 11:00   11:00   11:00  
Paulius Balčiūnas 2010-2011-2012 16:30 16:30   16:30    
2006-2007 14:00 14:00   14:00    
2004-2005 15:00 15:00   15:00    
Rokas Jankūnas 2012 14:00 ir 18:00 14:00 ir 18:00 14:00 ir 18:00 14:00 ir 18:00 14:00 ir 18:00  
Ervinas Stankus 2006-2007 15:00   15:00   15:00  
Antanas Gliožeris 2007 III 16:30 ir 17:30 16:30 ir 17:30   16:30 ir 17:30 16:30 ir 17:30  
2005 III-V 18:30 ir 19:30 18:30 ir 19:30   18:30 ir 19:30 18:30 ir 19:30  
2009/10 14:30 ir 15:30 14:30 ir 15:30   14:30 ir 15:30 14:30 ir 15:30  
Artūras Leščinskas 2012            
2004 15:00 16:00   15:00 16:00   15:00 16:00  
2005 15:00 16:00   15:00 16:00   15:00 16:00  
2008 16:00 17:00 16:00 17:00   16:00 17:00 16:00 17:00  
Deividas Zoruba 2006 III 9:30 11:00 9:30 11:00   9:30 11:00 9:30 11:00  
2011            
2009-2010            
2012            
Lukas Virozerovas 2011-2012 13:00 ir 17:00   13:00 ir 17:00   13:00 ir 17:00  
2009-2010 12:00 ir 17:00   12:00 ir 17:00   12:00 ir 17:00  
Mantas Mudėnas 2006-2008 16:00   16:00   16:00  
2009-2010 14:00   14:00   14:00  
2003-2005 16:00   16:00   16:00  
2011-2012 14:00   14:00   14:00  
Otas Majeras 2012            
2006-2007            
2010-2011            
2008-2009            
Paulius Kamarauskas 2011 16:00, 17:30 ir 19:00   16:00, 17:30 ir 19:00   16:00, 17:30 ir 19:00  
Povilas Kirdeika 2002-2006            
2007-2011            
Rokas Kasparavičius 2004 II 10:30  10:30   10:30 10:30  
2008 I 11:30 ir 12:30 11:30 ir 12:30   11:30 ir 12:30 11:30 ir 12:30  
Lukas Šalkausas 2007-2013 14:30   14:30   14:30  
Aivaras Girčys 2004-2008 10:30 11:15 10:30 11:15   10:30 11:15    
2009-2012 14:30 15:15 14:30 15:15   14:30 15:15    
Dainius Jurgutis 2011-2012 14:00   14:00    14:00  
2009-2010 15:00   15:00    15:00  
Donatas Sauliūnas 2008-2009 16:00   16:00   16:00  
Ignas Pagalys 2003 II 11:00 ir 12:00 11:00 ir 12:00 11:00 ir 12:00 11:00 ir 12:00 11:00 ir 12:00  
2005 II 9:00 ir 10:00 9:00 ir 10:00 9:00 ir 10:00 9:00 ir 10:00 9:00 ir 10:00  
2010 17:00 ir 18:00   17:00 ir 18:00   17:00 ir 18:00  
Karolis Antanaitis 2010-2011 15:00   15:00   15:00  
Marius Pavlovskis 2003-2005 14:00 15:00   14:00 15:00   14:00 15:00  
2007-2008-2009 16:00 17:00   16:00 17:00   16:00 17:00  
Povilas Gancevičius 2011-2012 14:00 15:00   14:00 15:00   14:00 15:00  
2005-2006 12:00 13:00   12:00 13:00   12:00 13:00  
2010-2012 14:00 15:00   14:00 15:00   14:00 15:00  
Tomas Urbelionis 2007 I 16:00 ir 16:45 16:00 ir 16:45   16:00 ir 16:45 16:00 ir 16:45  
Vidas Svetikas 2004-2005 11:00     11:00 11:00  
Žilvinas Grušas 2012            
2010 III 16:00 ir 17:00 16:00 ir 17:00   16:00 ir 17:00 16:00 ir 17:00  
2003 III 13:00 13:00   13:00 13:00  

Naujienų sąrašas