Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM „Įgūdžių akademijoje" – „Lietuvos ryto" treneris A. Blanco!

2018 01 30 SKM.lt

Nuotr. autorius: Asmeninis albumas

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) bendruomenė artėjantį sekmadienį sulauks garbingo svečio. Didelio susidomėjimo susilaukusiame „Įgūdžių akademijos“ projekte svečiuosis ir krepšinio paslapčių jaunuosius sostinės krepšininkus mokys Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiojo trenerio asistentas Alberto Blanco.

Specialistas iš Ispanijos Lietuvos sostinėje su trumpomis pertraukomis darbuojasi nuo 2015 m., o šiuo metu yra Sankt Peterburge (Rusija), kur kartu su komanda ruošiasi itin svarbiosm Europos taurės „Top 16" etapo rungtynėms su vietos „Zenit" klubu. 

„Mano tikslas – parodyti didžiulį skirtumą tarp Ispanijos ir Lietuvos krepšinio. Turiu omenyje greitį – būtent jame mes išreiškiame meilę šiam sportui. Žaidimo greitis yra didžiausias skirtumas tarp Lietuvos ir Ispanijos krepšinio mokyklų“, – SKM.lt svetainei kalbėjo Alberto Blanco.

„Man yra garbė dirbti Lietuvos sostinėje Vilniuje. Tai šalis, kurioje krepšinis yra svarbiausia sporto šaka.  Mėgaujuosi kiekviena čia praleista diena. Krepšinis yra mano gyvenimas ir Lietuvoje aš tikrai jaučiu, kad juo gyvena visa šalis“, – akcentavo „Lietuvos ryto“ treneris. 

2008–2010 m. gimusių vaikų treniruotėje (nuo 10:00 val.) Alberto Blanco mažuosius krepšininkus mokys, kaip skirtingose situacijose techniškai atlikti metimus iš po krepšio „lay ups“. Kodėl tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, galite pamatyti ŠIAME NBA LYGOS VAIZDO ĮRAŠE.  

REGISTRACIJA (vietų nebėra)

2004–2007 m. gimusių krepšininkų treniruotėje (nuo 11:00 val.) specialistas iš Ispanijos sostinės krepšininkus mokys metimo technikos „1x1“ situacijose.

REGISTRACIJA (vietų nebėra)

1999–2003 m. gimę krepšininkai (nuo 12:00 val.) šlifuos žaidimo „2x2“ subtilybes ir metimo techniką.  

REGISTRACIJA (liko 3 vietos)

Kaina: SKM auklėtiniams – 15 Eur, kitiems – 20 Eur.

Vieta: Vilniaus Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55).

Blanco koliazas

Dėmesio. Norint dalyvauti treniruotėse, į kiekvieną iš jų būtina išankstinė registracija. Užsiregistravę, tačiau į treniruotę neatvykę žaidėjai netenka galimybės dalyvauti artimiausioje treniruotėje. Apie sėkmingą registraciją pranešama iš karto, kai anketa tik baigiama pildyti yra pateikiama SKM.  

Siekiant optimalaus rezultato, vienoje grupėje dirba ne daugiau kaip aštuoni krepšininkai. Treniruotes veda skirtingi treneriai, todėl moksleiviai turi puikias galimybes pasisemti kuo įvairesnių žinių.

Šį sezoną krepšinio paslapčių sostinės moksleivius jau mokė Rūtenis Paulauskas, Tomašas Brinecas, Marius Linartas, Žygimantas Šeštokas, Tomas Purlys, Saulius Kuzminskas ir kiti garsūs treneriai. 

S. KUZMINSKO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA

R. PAULAUSKO IR P. KAMARAUSKO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA 

T. BRINEC IR Ž. GRUŠO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA 

Naujienų sąrašas