SKM NBA2K20 turnyras – lemiamų kovų pradžia

2020 04 14 SKM.lt

Nuotr. autorius: Pexels.com

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) NBA2K20 turnyro startas – jau šiandien. Pirmieji turnyro mačai turėtų būti sužaisti iki 2020.04.16 23:59 val. Norime pasidžiaugti, jog iš viso sulaukėme net 45 dalyvių registracijos, o pasidalijimas tarp konsolių – tolygus.

Visi žaidėjai yra suskirstyti į atitinkamas grupes, kur kiekvienas žaidėjas susitiks vienas su kitu. Po grupių etapo PS4 platformoje į tolimesnį etapą patenka pirmieji du žaidėjai iš kiekvienos grupės, o XBOX ONE platformoje į antrąjį etapą prasmunka po du geriausi žaidėjai iš pogrupio bei dvi geriausios (pagal taškų skirtumą) trečiąsias vietas užėmę žaidėjai.

Rungtynių tvarkaraščius žaidėjai turėjo gauti į savo el. paštus, o tie, kurie nepateikė savo el. pašto, pasitikrinkite „Facebook“ žinučių „request“ skiltį (turi būti atėjusi žinutė Eriko Petriko vardu).

Rungtynių rezultatus bent kartą į savaitę atnaujinsime SKM.lt tinklalapyje, o kasdien, kai gausime rezultatus, jais pasidalinsime SKM „Instagram“ ir „Facebook“ stories.

Primename turnyro taisykles:

• Turėti galimybę žaisti online (PlayStation Plus arba Xbox Golden membership),
  • Kėlinys trunka 5 minutes,
  • On-ball gynyba (jei gauname nusiskundimų, jog žaidėjas ginasi off-ball, pirmąkart skiriamas įspėjimas, o kitus kartus – techninis pralaimėjimas).
  • Superstar rungtynių režimas,
  • Atsitiktinių komandų pasirinkimas (3 atsitiktiniai komandų pasirinkimo bandymai ir su viena pasirinkta komanda žaidi). Jei gaunate All-Star komandą, turite iš dar vieną kartą rinktis atsitiktiniu būdu rinktis komandą.
  • Jei nutinka taip, jog užstringa žaidimas iki 2 kėlinio pabaigos, rungtynes reikia peržaisti. Jei rungtynės užstringa 3-4 kėlinyje ir žaidėjas turi 10 taškų pranašumą, laimi pranašumą turėjęs žaidėjas, o jei mažesnis skirtumas skiria žaidėjus, reikia peržaisti. Jei žaidimas užstringa ketvirtajame kėlinyje (likus žaisti mažiau, nei 2 minutes), laimi pirmavęs, o jei lieka kiek daugiau laiko, tai situacija ta pati kaip ir trečiajame kėlinyje.