Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM NBA2K20 turnyre – aiškūs nugalėtojai

2020 05 05 Erikas Petrikas/SKM.lt

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus

 

SKM NBA2K20 pasiekė pabaigą. Šiame online Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) NBA turnyre buvo daug gerų emocijų, daug pergalių, skaudžių pralaimėjimų, o praėjusį savaitgalį išsiaiškinome turnyro nugalėtojus PS4 ir XBOX ONE platformose.

Pasibaigus neeilinei situacijai Lietuvoje – visi prizininkai galės atsiimti prizus SKM ofise.

PS4 PLATFORMA

Playstation platformos finale susitiko du patyrę NBA2K vilkai – Vėjas Matekonis („SKM-III Grizliai“) ir Titas Šepetys (SKM pavaduojantis treneris). Pirmasis šių vyrukų mačas buvo itin atkaklus, kas lėmė, jog kova vyko iki pat paskutiniųjų akimirkų. Vis dėlto šaltakraujiškai žaidęs T. Šepetys 53:46 šventė pergalę prieš „Grizlių“ krepšininką. Antrajame susitikime SKM pavaduojantysis treneris T. Šepetys parodė savo tikrąjį veidą, kurio SKM žaidėjui V. Matekoniui nepavyko atlaikyti. Visose statistinėse kategorijose geriau pasirodęs T. Šepetys ir jo valdoma Bruklino „Nets“ 66:43 įveikė V. Matekonio valdomą Filadelfijos „76ers“.

„Esu labai patenkintas šiuo turnyru, ačiū organizatoriams. Turnyre dalyvavau su mintimi, kad nugalėsiu. Mano yra tikslas pasiektas. Džiaugiuosi, kad dalyvaujančių taip pat buvo nemažai ir turnyro lygis gana aukštas, tiek mano grupėje, kuri turbūt buvo stipriausia šiame turnyre iš visų grupiš, tiek finale, kuriame teko nemažai pavargti, norint pasiekti pergales. Tikiuosi, ateityje bus rengiama daugiau tokių turnyrų ir vėl man pavyks pasiekti aukštų rezultatų“, – pasakojo turnyro nugalėtojas PS4 platformoje T. Šepetys.

Titas bus apdovanotas 50 Eur Sportpoint.lt dovanų čekiu.

„Man šis SKM turnyras patiko. Sunkiausia buvo žaisti finale prieš Titą Šepetį. Labai norėčiau, kad ateityje būtų dar daugiau tokių turnyrų. Man iki pirmos vietos pritrūko susikaupimo“, – nedaugiažodžiavo „Grizlių“ žaidėjas V. Matekonis.

Vėjas džiaugsis 30 Eur Sportpoint.lt prizu.

Trečiasis PS4 platformoje liko kitas SKM treneris Edvinas Slapšys, kuriam mažajame finale 2:0 pavyko įveikti Natą Bertauską.

„Kadangi iškovojau trečiąją vietą – turnyras tikrai patiko, ypač tokiu laikotarpiu, kai sėdime namie ir turime laisvo laiko sudalyvauti jame. Labai geras sprendimas yra rengti tokius turnyrus, nes galime bent virtualioje erdvėje pasivaržyti šiuo karantino laikotarpiu.

Sunkiausia manau buvo žaisti su tuo, kuriam ir pralošiau, tai Titui Šepečiui, prieš kurį jau žinojau po pirmų varžybų pirmo kėlinio, kad nepavyks laimėti serijos, tačiau ir su visais likusiais buvo sunku žaisti, nes jeigu ir laimėdavau, tai vos keliais taškais. Iš tikro labai pasisekdavo ištraukti geresnę komanda nei varžovo, kas ir padėdavo laimėti.

Manau, tokie turnyrai galėtų būti rengiami ir toliau, kai nevyksta rungtynės, nes jaunimas tikrai gali daug ko išmokti ir iš žaidimo, ką galop ateityje galės pritaikyti ir patys žaisdami realybėje“ – kalbėjo E. Slapšys.

Edvinui į rankas keliauja 15 Eur Sportpoint.lt dovanų čekis.

XBOX ONE PLATFORMA

XBOX ONE platformos finale susitiko C grupės nugalėtojų pora – „SKM-V Grizlių“ atstovas Remas Baltrėnas ir „SKM-II Liūtų“ krepšininkas Adas Kačinskas. Grupių etape pergalę vos vieno taško skirtumu 67:66 šventė R. Baltrėnas.

Finale A. Kačinskas pademonstravo puikų žaidimą bei dukart solidžiais skirtumais nugalėjo R. Baltrėną, kuris šįkart tenkinosi antrąja SKM NBA2K20 turnyro vieta.

„Visų pirmą norėčiau padėkoti šio turnyro organizatoriams, be kurių šis turnyras nebūtų įvykęs taip sklandžiai ir labai organizuotai. Aišku, nepamiršiu ir rėmėju kurių dėka visi dalyviai galėjo grumtis dėl įvairiausių prizų: Sportpoint  dovanų kuponų, VitirON „KIDS“  vitaminų, Elmenholster vaisvandenių, SKM gertuvių, Kartlando nuolaidų kuponų ir AUGOS pieno kokteilių.

NBA 2K turnyre dalyvavau pirmą kartą. Kaip matau pirmas blynas neprisvilo. Sunkiausia buvo žaisti pusfinalyje su savo komandos draugu Gyčiu Gervicku. Su Gyčiu juokavome prieš turnyrą, jog susitiksime finale, bet mano pralaimėjimas su sirena vienu tašku lėmė, tai, kad susitikome pusfinalyje. Abejos rungtynės vyko iki pat galo ir abejose man pavyko išnešti sveiką kailį minimaliais skirtumais. Sėkmės recepto nenorėčiau atskleisti, nes manau tai nebuvo pirmas ir paskutinis NBA 2K turnyras, kuriame dalyvauju.

Turnyras buvo labai linksmas – prisiminimai ir emocijos išliks tik geriausios. Manau, tokių turnyrų ateityje turėtų vykti tikrai dar ne vienas“, – savo mintimis apie turnyrą pasidalino A. Kačinskas, kuriam į rankas skrieja 50 Eur Sportpoint.lt prizas ir kiti partnerių apdovanojimai.

„Tai turnyras labai patiko. Tai buvo pirmas kartas, kuomet dalyvavau turnyre, žaisdamas su XBOX konsole. Tikrai kitiems rekomenduočiau sudalyvauti, nes tikrai galima išbandyti savo jėgas prieš kitus žaidėjus. Labai norėčiau, kad ir daugiau tokių turnyrų būtų. Sunkiausia buvo žaisti prieš savo grupės priešininką Adą, o pergalės receptas labai paprastas – imi pultelį į rankas ir žaidi bei mėgaujiesi žaidimu. Žaisdamas turnyre išmokau labiau susikaupti į žaidimą ir šiek tiek patyriau trenerio darbą“, – kalbėjo antrosios vietos nugalėtojas R. Baltrėnas, kuriam atitenka 30 Eur Sportpoint.lt dovanų čekis ir kiti įsteigti prizai.

Kovoje dėl trečiosios vietos Gytis Gervickas susitiko su Pijumi Padalevičiumi. Vis dėlto šį kartą stipresnis buvo „SKM-II Liūtų“ taikliarankis G. Gervickas, kuris serijoje 2:0 įveikė Pijų.

„Turnyras linksmas, smagiai pasižaidėme. Jauciau, kad pirmus mačus žaidžiau geros formos, tad beveik viską sužaidžiau per pirmas dvi dienas. Tuomet beveik savaitę reikėjo laukti ir išėjo nekas. Pusfinalyje pralaimėjau prieš mano derinius mokanti Adą ir man šiek tiek nepasisėkė. Didžiausi sveikinimai Adui, kuris tikrai puikiai sužaidė visą turnyrą, na, o turnyras suorganizuotas gerai, viskas puiku. Lauksiu daugiau turnyrų ir kitų veiklų“, – pasakojo G. Gervickas.

Gyčiui į rankas keliauja 15 Eur Sportpoint.lt prizas.

Naujienų sąrašas