Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM pranešimas Vilniaus m. moksleiviams dėl NVŠ krepšelio sausio–gegužės mėn. (BŪTINA REGISTRACIJA)

2018 01 23

Dėl ženkliai Vilniaus mieste išaugusių NVŠ programų ir jose dalyvaujančių vaikų skaičiaus Vilniaus m. savivaldybė šiemet sumažino kvotas didiesiems NVŠ teikėjams.

Pagal savivaldybės nustatytas kvotas 2018 m. sausio–gegužės mėn. į registrą Sostinės krepšinio mokyklai (SKM) buvo leista įtraukti 1352 vaikus.

DĖMESIO: REGISTRACIJOS FORMOS NEREIKIA PILDYTI DARŽELINUKŲ, PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS IR VILNIAUS RAJ. VAIKŲ TĖVAMS

Nors mūsų krepšinio mokykla raštu kreipėsi į savivaldybę ir prašė padidinti krepšelių skaičių iki 1600 (tiek mokyklinio amžiaus vaikų šį sezoną lanko SKM treniruotes), prašymas buvo atmestas.

Savo sprendimą savivaldybė grindžia tuo, kad SKM pažeidė sutarties su savivaldybe sąlygas ir 2017 m. spalio-gruodžio mėn. gautas NVŠ krepšelio lėšas SKM padalino po lygiai visiems moksleiviams atitinkamai po 10 ir 13,50 Eur per mėn.

Morališkai SKM organizacija jaučiasi teisi, nes išlaikė visuotinį NVŠ krepšelio principą, t. y. į krepšelio lėšos buvo padalintos po lygiai visiems mūsų treniruotes lankantiems mokyklinio amžiaus vaikams. Tačiau teisiškai pagal sutartį lėšas turėjome išdalinti tik 960 vaikų spalį ir 1352 vaikams lapkritį ir gruodį, o likę vaikai turėjo likti be NVŠ finansavimo.

Nenorėdami prarasti NVŠ krepšelio dotacijų ir gerbdami savo auklėtinių tėvelius bei jų šeimos finansus, 2018 metais privalome laikytis Vilniaus m. savivaldybės nustatytų taisyklių ir 15 Eur dydžio NVŠ krepšelį skirti tik tiems 1352 vaikams, kurie bus įtraukti į NVŠ registrą.

Po ilgų diskusijų ir derybų su savivaldybe SKM nusprendė, kad 2018 m. sausio–gegužės mėn. NVŠ krepšelius gaus 1352 vaikai, kurių tėveliai pirmieji užpildys šį elektroninį prašymą.

REGISTRACIJA

Norinčiuosius, kad jų atžalos patektų į 1352 vaikų sąrašą, kurie 2018 m. sausio–gegužės mėnesiams bus užregistruoti savivaldybės mokinių registre dėl NVŠ krepšelio gavimo, šią formą prašome užpildyti iki antradienio, sausio  30 d., 23:59 val.

Registruoti savo vaiką turi TIK VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS RIBOSE SPORTUOJANČIŲ VAIKŲ TĖVELIAI (Vilniaus ir Trakų rajono savivaldybių teritorijose NVŠ krepšelio skirstymą reguliuoja ir administruoja šių rajonų savivaldybės).

SVARBU. Norint gauti NVŠ krepšelį privalome turėti tvarkingai tėvelių užpildytą ir pasirašytą sporto mokymo sutartį su 1 jos priedu - jei sutartis nebus pateikta ir pristatyta SKM administracijai, tai bus laikoma pateisinama priežastimi, kodėl vaikas, nors bus įtrauktas į SKM pateiktą registracijos formą, bet NVŠ krepšelio gauti negalės, kadangi savivaldybei privalome pateikti tėvelių pasirašytus dokumentus ir tik juos gavę galime registruoti vaiką mokinių registre.

Kol kas už sausio ir vasario mėn. treniruotes prašome mokėti pilną sumą, o NVŠ kompensacijas tikimės pritaikyti iškart po to, kai gausime oficialų patvirtinimą iš savivaldybės (tai gali užtrukti iki kovo mėn.).

Sąrašą 1352 vaikų, kurie bus užregistruoti į savivaldybės mokinių registrą tam, kad 2018 m. sausį–gegužę galėtų pretenduoti gauti NVŠ krepšelius, SKM paskelbs viešai 2018 m. vasario 5 dieną interneto svetainėje www.skm.lt. Ar Vilniaus miesto savivaldybė tiems 1352 vaikams NVŠ krepšelius tikrai duos ir už kuriuos mėnesius, informuosime, kai tik turėsime patvirtinimą iš valstybinių institucijų (kol kas lėšos mums nebus teikiamos, kokiu pagrindu žr. raštą žemiau).

REGISTRACIJA

Screen Shot 2018 01 22 at 18.51.14

Naujienų sąrašas