Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM šeimoms – EMSI loterija: laimėkite bilietus į olimpinės atrankos turnyrą!

2020 03 03 SKM.LT

Nuotr. autorius: Linas Žemgulis/Krepsinionamai.lt

 

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) ir lietuviškas degalinių tinklas EMSI pradeda loteriją, kurios metu SKM šeimos galės laimėti net 50 bilietų į birželį Kaune vyksiantį Olimpinės atrankos turnyrą.

Dariaus Maskoliūno vadovaujama Lietuvos rinktinė kelią link į Tokijo olimpines žaidynių pradės akistatomis su Pietų Korėjos ir Venesuelos reprezentacinėmis komandomis. Pergalių atveju, mūsiškių dėl bilieto į olimpines žaidynes lauktų potencialus mūšis su Slovėnijos rinktine. Padėti Europos čempionams Kaune yra nusiteikęs ir NBA klubo Dalaso „Mavericks“ klubo superžvaigždė Luka Dončičius.

Olimpinės atrankos turnyras „Žalgrio“ arenoje vyks birželio 23–28 dienomis, o EMSI SKM šeimoms burtų keliu dovanos net 50 bilietų į Lietuvos rinktinės rungtynes.

Įsipylus bent 20 l kuro bet kurioje Vilniaus EMSI degalinėje operatorius jums suteiks specialią loterijos kortelę. 20 l kuras vertas 1 antspaudo. Surinkus 6 antspaudus ir atidavus užpildytą kortelę EMSI degalinės operatoriui jūs tapsite oficialiu konkurso dalyviu. Loterija vyksta iki gegužės 31 d. 50 laimingųjų bus informuoti telefonu.

Konkurso taisyklės:

Pilkis degalus EMSI degalinėse ir laimėk bilietus į olimpinės atrankos krepšinio varžybas. Loterijoje gali dalyvauti visa SKM šeima.

20 l. = 1 antspaudas

40 l. = 2 antspaudai

60 l. = 3 antspaudai ir t. t.

Surinkus 6 antspaudus, užrašyk telefono numerį ir paduok užpildytą kortelę

degalinės operatoriui. Dalyvio kortelę gali gauti visose Vilniaus miesto EMSI

degalinėse.

Laimėtojus išrinksime loterijos būdu ir informuosime telefonu.

Loterija vyks iki 2020-05-31.

A4 SKM krepsinio loterija 2020 02 21

Naujienų sąrašas