Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM treneris – kiekvieno namuose: viskas, ką reikia žinoti apie nuotolines treniruotes

2020 03 16 SKM.LT
Kiekvienas treneris su savo grupe dėl nuotolinių treniruočių susisieks artimiausiu metu
Nuotr. autorius: SKM.lt

 

Lietuva mokosi gyventi karantino sąlygomis. Sostinės krepšinio mokykla (SKM), atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir pasaulinę koronaviruso pandemiją, keičia treniruočių formą ir jas nuo šiol organizuoja nuotoliniu būdu.

Nors Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) ir „SKM–VitirON KIDS“ čempionatai laikinai sustabdyti, SKM kviečia savo auklėtinius laiką namuose išnaudoti kuo produktyviau.

„Turime būti pasiruošę įvairiems scenarijams. Nežinome, kada čempionatai gali būti atnaujinti, tačiau jie gali būti pratęsti iškart nuo finalinio aštuoneto ar finalinio ketverto etapo. Todėl visus, kurie nori būti geriausioje įmanomoje sportinėje formoje, raginu prisijungti prie nuotolinių SKM treniruočių, palaikyti fizinę formą, ryšius su komandos draugais ir treneriu“, – į geriausios šalies krepšinio mokyklos auklėtinius kreipiasi SKM vyr. treneris Algirdas Milonas.

Artimiausiu metu kiekvienas mokyklos treneris susisieks su savo auklėtiniais ir pristatys instrukciją, kaip ir kokiu ritmu bus treniruojamasi bent kelias artimiausias savaites.

„SKM žengė istorinį žingsnį – treneriai Ignas Pagalys ir Tomas Urbelionis tapo pirmaisiais, kurie mokyklos istorijoje vedė treniruotes nuotoliniu būdu. Taip, visa tai nauja, neįprasta, keista, kai kam gal net juokinga. Tačiau kol vieni burba, pyksta ir panikuoja, kiti suka galvas, stengiasi, dirba ir ieško naujų galimybių. SKM visada buvo ta organizacija, kuri niekada nenuleidžia rankų, nuolat ieško novatoriškų sprendimų. Kai daugelis dabar užsidarę namuose tarp keturių sienų, mes puikiai suvokiame dar labiau išaugusią bendravimo, palaikymo, pozityvumo ir sporto reikšmę. Džiaugiuosi, kad mūsų treneriai nepanikuoja, o minėtas vertybes skleidžia vaikams“, – kalba mokyklos valdybos pirmininkas Andrius Čerškus.

Su treniruočių akimirkomis galite susipažinti SKM INSTAGRAM PASKYROJE 

Nuotolinės treniruotės vedamos visoms moksleivių grupėms „SKM–VitirON KIDS“ ir MKL čempionatuose. Dėl darželinukų treniruočių treneriai tėvelius informuos asmeniškai. 

NUOTOLINIŲ TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS 

 

View this post on Instagram

SKM treneris – kiekvieno namuose!

Naujienų sąrašas