Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM Warranty Expert“ ekipai – unikali LKF dovana „Siemens“ arenoje

2018 09 18 SKM.LT
„SKM Warranty Expert" išbandė aukščiausius reikalavimus atitinkantį „Siemens" arenos parketą
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Warranty Expert“ komandos žaidėjai tapo ypatingo įvykio liudininkais.

Dainiaus Adomaičio treniruojama Lietuvos rinktinė pirmadienio vakarą „Siemens“ arenoje po dviejų pratęsimų 95:93 palaužė reprezentacinę Nyderlandų komandą ir užsitikrino kelialapį į 2019 m. FIBA pasaulio čempionatą Kinijoje.

Šį 50 minučių trukusį trilerį su laiminga pabaiga stebėję Mindaugo Noreikos vadovaujami „SKM Warranty Expert“ krepšininkai patys puikiai patyrė, ką reiškia grumtis ant visus aukščiausius reikalavimus atitinkančio naujutėlio „Siemens“ arenos parketo.

Pirmadienio pavakarę SKM 16-mečiai surengė rungtynių imitaciją ir padėjo Lietuvos krepšinio federacijai (LKF) deramai pasiruošti įspūdingam krepšinio spektakliui.

FIBA reikalavimus atitinkančias testines rungtynes lydėjo komandų pristatymas, nacionaliniai valstybių himnai, rungtynių pranešėjas, profesionalus sekretoriato darbas ir kiti aukščiausio lygio rungtynių niuansai. Juos patyrę „SKM Warranty Expert“ žaidėjai neslėpė susižavėjimo.

DPP 0007

„Įspūdis – nuostabus. Ne kasdien tenka žaisti tokiose gerose salėje ir labai malonu žaisti ten, kur žaidžia vyrai. Kalbant apie mūsų komandos pasiruošimą naujajam sezonui, šiuo metu dirbame ties fiziniu pasirengimu, viskas vyksta sklandžiai“, – kalbėjo kartu su Lietuvos 15-mečių rinktine praėjusią vasarą Ramūno Šiškausko vardo taurę iškovojęs Gytis Valickas.

„Pažintis su „Siemens“ arenos lankais buvo labai gera. Didžiulė erdvė, krepšiai... Viskas yra tiesiog nuostabu. Manau, Lietuvos rinktinė žaidžia ir kovoja labai gerai. Tikrai yra garbė žinoti, kad esi lietuvis ir kad krepšininkai žaidžia už tave“, – kalbėjo vienas „SKM Warranty Expert“ lyderių Lukas Pivoriūnas.

2003 m. gimusių vaikinų karta yra pirmoji, kuri SKM organizacijai iškovojo išsvajotąjį Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) A diviziono auksą. Čempionų taures M. Noreikos auklėtiniai į viršų kėlė 2014–2015 ir 2016–2017 m., o praėjusį sezoną pasipuošė bronzos medaliais.  

SKM dėkoja LKF už suteiktą neeilinę galimybę jauniesiems sostinės krepšininkams.

SKM TROFĖJŲ METRAŠTIS 

 

Naujienų sąrašas