Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Svarbi informacija apie SKM nuotolines treniruotes balandį

2020 03 24
Roko Jankūno auklėtiniai taip pat treniruosis nuotoliniu būdu
Nuotr. autorius: SKM.lt

 

Mieli SKM bendruomenės nariai,

susidariusi situacija pasaulyje pakeitė ir Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) gyvenimą, dar labiau parodydama, kokie priklausomi vieni nuo kitų mes esame. Todėl norime padėkoti jums už supratingumą, susiklausymą bei bendradarbiavimo tęstinumą šiuo ypač svarbiu laikotarpiu. Džiaugiamės, kad jau antrąją savaitę kartu su savo atžalomis sportuojate namuose ir taip saugote save bei aplinkinius. SKM treneriai ir administracija kasdien deda pastangas, jog nuotolinis treniruočių procesas būtų kuo įdomesnis, įvairesnis ir produktyvesnis.

Krepšinio specialistai, ekspertai ir pedagogai nuotolines SKM treniruotes įvardina kaip vieną sėkmingiausių sportinės veiklos pavyzdžių šios krizės laikotarpiu.

Akivaizdu, kad norint įveikti visą pasaulį sukausčiusį koronavirusą, karantino sąlygomis reikės gyventi ir balandžio mėnesį. Siekiame, kad SKM auklėtiniai palaikytų sportinę formą, išsaugotų socialinius ryšius su komandos draugais ir treneriu. Dar vienas esminis SKM mokyklos prioritetas – išsaugoti jūsų mėgstamo trenerio darbo vietą.

Suprasdami daugelio jūsų neapibrėžtą finansinę situaciją, perpus sumažinome treniruočių kainas. Nuotolinės treniruotės balandį „SKM-VitirON KIDS“ čempionate žaidžiantiems krepšininkams kainuos 15 Eur (3 treniruotės per savaitę, kaina nurodyta, jei NVŠ krepšelis yra skiriamas SKM krepšinio treniruotėms; jei krepšelis neskiriamas kaina yra 30 eur), Moksleivių lygos žaidėjams – 25 Eur (4 treniruotės per savaitę, kaina nurodoma su NVŠ krepšeliu, jei jis skiriamas SKM krepšinio treniruotėms; jei krepšelis neskiriamas kaina yra 40 Eur.)

SKM organizacijai gyvybiškai svarbus yra kiekvienas jos žaidėjas ir komanda. Todėl bet kokios pajamos mums leidžia išlaikyti trenerių darbo vietas ir užtikrinti sėkmingą mokyklos dabartį bei ateitį. Geriausios Lietuvos krepšinio mokyklos bendruomenė jau ne kartą įrodė savo vienybę, geranoriškumą ir pilietiškumą. Dabar yra puikus laikas tai dar kartą patirti, remiantis tarpusavio pagarba ir pasitikėjimu bei įveikiant didžiausius gyvenimo iššūkius. Tikimės, kad ši kaina jums nepasirodys per didelė finansinė našta ir visi kartu galėsime judėti link svarbiausių gyvenimo ir krepšinio pergalių.

Jeigu jūsų finansinė padėtis stabili ir galite mokėti pilną įprastų treniruočių kainą, būsime jums nepaprastai dėkingi. Jūsų lėšos bus panaudotos sumokėti už vaikų treniruotes, kurie šiuo metu neturi galimybės to padaryti.

SKM įsipaireigoja skelbti paramos fondo duomenis – kiek pinigų surinkta, kiek vaikų treniruočių bus finansuota. Paramą skyrusios šeimos bus apdovanotos specialiomis SKM padėkomis.

Negalite dalyvauti treniruotėse nuotoliniu būdu? UŽPILDYKITE ŠIĄ FORMĄ ir mes sudarysime individualų treniruočių planą. Norime, kad sportuotų kiekvienas vaikas, todėl jums užimtumo programas ir vaizdo medžiagą pateiksime kitais kanalais.

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu 8 679 24 419 ir el.. paštu buhalterija@skm.lt.

NUOTOLINIŲ TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS 

Pilnos šio pokalbio versijos ieškokite SKM naujienlaiškyje.

Naujienų sąrašas