Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Svarbi informacija būsimiems pirmokėliams: metas išsirinkti treniruočių vietą!

2019 06 20 SKM.LT


Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Sėkmingiausia krepšinio mokykla (SKM) Lietuvoje kviečia 2012 m. gimusius vaikus prisijungti prie SKM šeimos ir siekti savo svajonių kartu su geriausiais treneriais.

Maloniai prašome užpildyti šią trumpą anketą. Jūsų patogumui siūlome net 22 skirtingas treniruočių vietas! Išsirinkite arčiausiai jūsų namų esančią mokyklą ir rugpjūtį laukite SKM trenerio skambučio.

Pabrėžiame, kad norint lankyti krepšinio treniruotes, mokytis atitinkamoje mokykloje nėra būtina. 

BŪSIMŲ PIRMOKĖLIŲ REGISTRACIJA 

SKM zemelapis 2 social1

Šį rudenį 13-ąjį sezoną pradedanti Sostinės krepšinio mokykla (SKM) gali pagrįstai didžiuotis, jog yra sparčiausiai auganti krepšinio mokykla Lietuvoje, prie kurios kasmet prisijungia vis geresni treneriai, o tėvai vis dažniau patiki savo atžalas būtent mums.  

Būdami vieningi ir susitelkę bendram tikslui, pastaraisiais metais pasiekėme puikių rezultatų krepšinio aikštėse. Įspūdingą augimą ir tvarumą demonstruojanti SKM nuolat gerina savo pozicijas, o 2018–2019 m. sezoną užbaigė būdama geriausia krepšinio mokykla Lietuvoje pagal vaikinų pasiektus sportinius rezultatus Moksleivių krepšinio lygoje (MKL). Palyginimui, 2010 m. pavasarį buvome dar tik 36-i.

Pirmą kartą vaikams ir jų tėveliams savo duris atvėrėme 2007-aisiais metais. Iš pradžių pirmuosius savo žingsnius mokykla žengė kaip unikalus socialinis projektas, o šiandien gali didžiuotis vadindamasi ne tik didžiausia, bet ir kokybiškiausiai dirbančia krepšinio mokykla Lietuvoje.

SKM gali pasigirti ir naujove – sudarytos visos sąlygos krepšinio subtilybių mokytis ir patiems mažiausiems, kurie tikrai ras vietą darželinukų grupėse. Kasmet stengiamės sudaryti vis palankesnes sąlygas sportuoti ir būti arčiau kiekvieno jūsų. SKM krepšinio treniruotes rengia net 35 sostinės mokyklose bei 55 darželiuose ir toliau plečiasi.

Mokykloje dirba profesionalūs, nuolat savo įgūdžius bei patirtį tobulinantys treneriai, kurie visuomet yra orientuoti į tikslą ir visapusišką vaiko ugdymą.

DAUGIAU APIE SKM

ATSILIEPIMAI 

 

Naujienų sąrašas