Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Sveikiname sulaukus gražiausių metų švenčių! (biuro darbo laikas)

2019 12 19 SKM.LT
Kartu su jūsų pagalba tapome dar tvirtesne bendruomene
Nuotr. autorius: SKM

Mieli Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) bendruomenės nariai ir partneriai,

norime jus pasveikinti su gražiausiomis metų šventėmis ir padėkoti už šiuos besibaigiančius 2019-uosius.

Jie mūsų mokyklai buvo patys geriausi istorijoje – SKM tapo geriausia Lietuvos krepšinio mokykla, Vilniaus meras Remigijus Šimašius apdovanojo organizaciją už ilgus metus kryptingai vykdomą socialiai atsakingą veiklą. Šiuo metu krepšinio įgūdžių mūsų mokykloje mokosi 3700 auklėtinių, su kuriais 365 dienas per metus dirba 50 kompetentingų ir motyvuotų trenerių. 2019 m. surengėme begalę renginių, skirtų darželinukams, pradinukams ir vyriausiems mūsų moksleiviams bei jų šeimos nariams.

Labiausiai džiaugiamės tuo, kad šiais kalendoriniais metais kartu su jūsų pagalba tapome dar tvirtesne bendruomene. Mažieji krepšininkai, auklėtinių tėveliai, šeimos nariai, mokyklos partneriai – visi jūs esate svarbi SKM sėkmės sudedamoji dalis.

Dėkojame, kad prisidėjote prie SKM sėkmės istorijos kūrimo. Viliamės, kad mūsų graži ir pergalinga draugystė tęsis ir naujajame dešimtmetyje.

Linkime per šias šventes kuo daugiau laiko praleisti su mylimiausiais žmonėmis, pailsėti, pasisemti ramybės ir naujų jėgų.

Taip pat pranešame, kad gruodžio 23–27 d. (imtinai) SKM biuras nedirbs. Gruodžio 30 d., pirmadienį, dirbsime įprastomis darbo valandomis, o gruodžio 31 d. iki 17:00 val. 

Naujųjų metų dieną, sausio 1-ąją, SKM biuras nedirbs. Nuo sausio 2 d. lauksime jūsų įprastomis darbo valandomis.  

Su žiemiškais linkėjimais

SKM

TIKETOS DOVANOS IDĖJA MYLIMAM ŽMOGUI 

Tiketa Banner Golden Ticket 720x720 8 M

Naujienų sąrašas