Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Tapk SKM Savanorystės programos dalyviu!

2019 11 06 SKM.LT
Andrius Čerškus apdovanoja vieną iš SKM Savanorytės programos dalyvių Nataną Nainį (kairėje)
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Mieli Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai ir bičiuliai,

norime su jumis palaikyti artimą ryšį ir kviečiame jus prisijungti prie SKM Savanorystės programos.

Savanoriai taps ypatinga geriausios Lietuvos krepšinio mokyklos dalimi. Kiekvienas į SKM gyvenimo ritmą įsitraukęs savanoris(-ė) bus apdovanotas SKM apranga, atributika, partnerių prizais, galės dalyvauti VIP auditorijai skirtuose SKM renginiuose, o svarbiausia – kaups neįkainojamų patirčių ir pažinčių tinklą.

SKM SAVANORIO ANKETA 

„Labai džiugu matyti tuos žmones, su kuriais aš pradėjau dirbti dar būdamas treneriu. Treniravau vaikus, mačiau kaip jie augo ir užaugo iki to momento, kai atėjo į mūsų organizaciją ir pasakė: „Aš noriu dirbti treneriu“, „Aš noriu rašyti straipsnius“, „Aš noriu atrasti save, suteikite man galimybę“. Tikrai stengiamės savo auklėtiniams ir savo aplinkai suteikti kuo daugiau galimybių, – kalba mokyklos direktorius Justas Jankauskas. – Jeigu yra noras, būtinai bandykite. Ieškosime būdų, kaip galime jums padėti įgyvendinti savo tikslus. Jau dabar turime nemažai auklėtinių, kurie savanoriauja SKM stovyklose ir renginiuose. Ir tas savanoriavimas po truputį perauga į darbą.“

SKM jau anksčiau turėjo ištikimų savanorių bazę, kuri sėkmingai dirbo Kalėdų, Žvaigždžių dienos, Vasaros stovyklų ir kitų renginių metu. Dabar nuspręsta šią grandį dar labiau sustiprinti, o patiems savanoriams suteikti dar daugiau verčių.

„Savanorystė – puiki galimybė pradėti savo karjerą ir plėsti pažinčių ratą. Džiaugiamės, kad Lietuvos jaunimas tai supranta ir noriai įsitraukia į organizacijų veiklas. Visų pirma, būti SKM savanoriu yra naudinga pačiam moksleiviui ar studentui. Jie nuolat bendrauja su savo srities profesionalais, susipažįsta su panašių interesų turinčiais bendraamžiais, Lietuvos ir pasaulio krepšinio asmenybėmis, naudingai praleidžia laiką. Mūsų patirtis rodo, kad tokie žmonės lengviau randa savo vietą darbo rinkoje ir tampa sėkmingais specialistais“, – kalba SKM rinkodaros vadovė Sandra Mockutė-Karmazinskaja.

Visus norinčius tapti SKM savanoriais(-ėmis) KVIEČIAME UŽPILDYTI ŠIĄ ANKETĄ. SKM Savanorystės programa skirta 2005 m. ir anksčiau gimusiems moksleiviams bei studentams. Programoje kviečiami dalyvauti ne tik esami ar buvę SKM auklėtiniai, bet ir Vilniaus miesto ir rajono moksleiviai(-ėms) bei studentai(-ėms).

Su programos dalyviais bus susisiekta asmeniškai.

#KartuLinkPergalės

SKM Savanorystes programa

 

Naujienų sąrašas