Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Vilniaus duona“ tapo SKM komandos rėmėja

2021 05 31 skm.lt
„Vilniaus duonos“ vadovas Artūras Kokoškinas ir SKM direktorius Mindaugas Noreika
Nuotr. autorius: A. Urmanavičiūtės nuotr.

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) džiaugiasi į savo rėmėjų gretas pritraukusi puikiai visų pažįstamą ir mylimą įmonę – „Vilniaus duoną“.

„Vilniaus duona“ tapo generaline SKM I komandos rėmėja, kuri rungtyniauja Moksleivių krepšinio lygos (MKL) A diviziono U16 pirmenybėse. Anksčiau ši ekipa vadinosi „Drakonai“, nuo šiol ji pergalių sieks ir bus atpažįstama SKM I–„Vilniaus duona“ pavadinimu.

Reguliariame sezone Karolio Čyžiaus treniruojama SKM I–„Vilniaus duona“ komanda užėmė antrąją vietą ir dabar ruošiasi atkrintamosioms varžyboms – ketvirtfinalio etapas prasidės jau birželio 4 d.

„Vilniaus duona“ ir anksčiau buvo nuolatinė SKM rėmėja ir savo produkcija prisidėdavo prie įvairių mokyklos švenčių, renginių, kalėdinių dovanų auklėtiniams.

„Duona yra natūralus ir sveikas maistas, o tai automatiškai kuria gerą ryšį su sportu ir sveika gyvensena. Remdami Sostinės krepšinio mokyklą norime, kad kuo daugiau vaikų ir tėvelių tai atrastų – tiek kokybiškos duonos, tiek aktyvaus gyvenimo būdo teikiamą naudą organizmui", – sakė „Vilniaus duonos" vadovas Artūras Kokoškinas.

Šiuo susitarimu taip pat džiaugėsi ir SKM direktorius Mindaugas Noreika.

„Smagu, kad tokia didelė ir turtingą istoriją turinti įmonė prisijungė prie Sostinės krepšinio mokyklos. „Vilniaus duonos“ gaminiai jau džiugino mūsų bendruomenę, todėl labai šaunu, kad šią partnerystę dar labiau sustiprinome. Tikime, kad įmonės parama padės komandai siekti aukščiausių tikslų – tiek komandinių, tiek ugdant jaunuosius Lietuvos krepšinio talentus“, – teigė M. Noreika.

„Vilniaus duona“ – Lietuvos duonos rinkos lyderė ir didžiausia kepykla Baltijos šalyse. Tai didžiausia ir seniausia duonos kepykla šalyje, įkurta dar 1882 m. Vilniaus mieste.

Įmonė gamina daugiau kaip 80 pavadinimų duonos gaminius ir nuolat džiugina pirkėjus naujomis idėjomis.

Naujienų sąrašas