Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Vilniaus „Rivile“ – RKL reguliaraus sezono nugalėtoja

2021 03 29 skm.lt
Vilniaus „Rivile“ – RKL reguliaraus sezono nugalėtoja
Nuotr. autorius: Vilniaus „Rivile“ nuotr.

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtinių pagrindu sudaryta Vilniaus „Rivile“ tapo Regionų krepšinio lygos reguliaraus sezono nugalėtoja.

SKM direktoriaus ir trenerio Mindaugo Noreikos vadovaujami vilniečiai praėjusią savaitę 82:75 nugalėjo Biržų KKSC ir 97:72 neleido suabejoti savo pranašumu prieš Kėdainių SC „Ateitis“ klubą.

Viso šį sezoną „Rivile“ jau pasiekė 25 pergales per 30 rungtynių.

„Esu patenkintas pačiu komandos charakteriu. Šiuo metu neturime 3 svarbių ir pilnaverčių rotacijos žmonių. Labai smagu, kad tokioje situacijoje kaunamės. Šitos nebuvo rungtynės tokios, kur atėjome ir nugalėjome. Tai buvo darbinės rungtynės – kovėmės, kažkuriuo momentu perlaužėme ir išlaikėme tą skirtumą. Vienas iš pagrindinių akcentų besiruošiant atkrintamosioms – žmonių įvedimas, kurie mums svarbūs, bet šiandien dar negali dalyvauti rungtynėse dėl savo mikrotraumų“, – po pergalės prieš Biržus sakė „Rivilės“ treneris Mindaugas Noreika.

„Rivile“ yra viena iš dvylikos A diviziono komandų, kuri jau sužaidė visas reguliaraus sezono rungtynes.

Dabar vilniečiai lauks savojo varžovo ketvirtfinalyje. 8–10 vietose šiuo metu atitinkamai įsitaisiusios Biržų, „Omegos“ ir VDU komandos.

Reguliarusis A diviziono sezonas pasibaigs artėjantį penktadienį. Tuomet ir paaiškės likusios aštuntfinalio poros ir visas atkrintamųjų paveikslas.

Aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje bus žaidžiama iki 3 pergalių.

Naujienų sąrašas