Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Vilniaus Sporto festivalyje – Driblingo Karaliaus konkursas ir „Ryto“ žaidėjai!

2019 08 23 SKM.LT

To Vilniaus sporto festivalyje dar nebuvo! Rugsėjo 1 d. kviečiame dalyvauti Driblingo Karaliaus konkurse! Jis vyks Lukiškių aikštėje įrengtoje Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) zonoje.

Tai konkursas, kuriame itin daug lemia koncentracija ir netikėtumo faktorius. Ateik ir parodyk, kaip pagerinai savo driblingą per vasarą! Dalyvavimas NEMOKAMAS.

Atvykus į turnyrą kviečiame prieiti prie Lukiškių aikštėje įkurto SKM stendo ir patvirtinti savo dalyvavimą.

Turnyro pradžia 12:30 val.

Turnyre apsilankys ir Vilniaus „Ryto“ krepšininkai, tarp kurių bus ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje pašauktas Deividas Sirvydis. Reprezentacinis sostinės klubas prizininkus apdovanos klubo atributika, o turnyro čempionai džiaugsis SKM įsteigtais krepšinio bateliais. 

Kviečiame atvykti kartu su šeima, pabendrauti ir įsiamžinti su „Ryto“ krepšininkais. 

Driblingo karaliaus konkurse žaidėjai varžosi skirtingose amžiaus grupėse. Dalyviai tam tikrame plote kamuolį driblinguoja viena ranka, kita stengdamasis jį išmušti iš oponento.

Dėmesio – visi dalyviai dovanų gauna naujuosius SKM lipdukus, kuriais galės papuošti savo telefonus, kompiuterius, planšetes, paspirtukus, dviračius ir kitus savo kasdienius daiktus. Kiekvienas, užklijavęs SKM lipduką ant šių ar kitų daiktų ir įkėlęs nuotrauką į Instagram tinklą su grotažyme #KartuLinkPergalės, įgija teisę laimėti SKM ir Sportpoint įsteigtą prizą. Burtų traukimas vyks pirmąją rugsėjo savaitę. Laimėtojas bus paskelbtas SKM Facebook ir Instagram tinkluose.
PS. Nuotrauka į „Instagram“ tinklą turi būti įkelta kaip „postas“ ne „stories“.

 

Naujienų sąrašas