Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

RK 3x3

Daugiau nei pusmetį trukęs laukimas bus nutrauktas su trenksmu – krepšinio kovų pasiilgę entuziastai jau netrukus susikaus tradiciniame 3x3 turnyre „Už pergalę gyventi“, kurį organizuoja Rimanto Kaukėno paramos fondas ir Sostinės krepšinio mokykla (SKM).

Turnyro data: birželio 12 d., šeštadienis.

Turnyro vieta: laisvalaikio ir sporto aikštynas prie Baltojo tilto. 

REGISTRACIJA VYKSTA ČIA.

3x3 142

„Nepaprastai džiugu, kad ši graži krepšinio šventė jau tapo kasmetine tradicija, kurios labai laukia ne tik žaidėjai, bet ir jų šeimos nariai bei turnyro svečiai. Dar prieš paleidžiant registraciją, dalyviai dažnai mums skambina pasiteirauti turnyro datos, kad galėtų planuoti savo atostogas, nes jiems svarbu jo nepraleisti ir jame dalyvauti. 

Mums tai didžiulė garbė ir labai svarbus įvertinimas. O šis krepšinio turnyras tikrai yra išskirtinis, kadangi kartu suvienijusios jėgas komandos kovoja ne tik už savo laimėjimą, bet už pačią svarbiausią pergalę - gyventi!“, – sako fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Turnyre tikimasi sulaukti apie 150 komandų, kurios varžysis aštuoniose skirtingose amžiaus grupėse.

Dėmesio! Turnyre galės dalyvauti tik galimybių pasą arba neigiamą COVID-19 testo atsakymą turintys asmenys. Pagal galiojančią tvarką asmenims iki 16 metų galimybių paso arba neigiamo testo nereikia. Visi likę dalyviai, neturintys galimybių paso, galės atlikti nemokamą COVID-19 testą Lukiškių aikštėje arba prie Baltojo tilto. Jį atlikti reikėtų likus dienai iki turnyro pradžios.

Renginio dieną dalyviai organizatoriams turės pateikti galimybių pasą arba neigiamą testo atsakymą patvirtinantį dokumentą.

Dalyviai, kurie neturės galimybių paso arba neturės neigiamo COVID-19 testo atsakymo turnyre dalyvauti negalės. Jeigu dėl šios priežasties komanda nesurinks bent trijų žaidėjų, ji bus diskvalifikuojama, o starto mokestis – negrąžinamas.

Jeigu dėl tuo metu šalyje galiosiančių draudimų bus neįmanoma surengti turnyro, jis bus perkeltas į vėlesnę datą.

Turnyro starto mokestis komandai – 70 Eur. Dėmesio! Registracija brangs. Nuo birželio 1 d. – 80 eurų, birželio 8 d. – 90 eurų. Registracijos pabaiga – birželio 10 d., 12.00 val.