Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Geriausiems SKM mėnesio žaidėjams – solidžios „Sportpoint“ dovanos

2019 01 09 SKM.LT

Nuotr. autorius: Sportpoint.lt

Naudingiausiems Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) žaidėjams – dar daugiau dėmesio ir vertės. Geriausi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) A diviziono SKM krepšininkai jau trečiąjį sezoną treniruojasi su profesionaliais klubais, o nuo šiol jie džiaugsis ir 100 eurų vertės kuponais, kuriuos būsimosioms Lietuvos krepšinio žvaigždėms dovanoja ilgametis SKM partneris „Sportpoint“.

Vienintelė sostinėje specializuota krepšinio prekių parduotuvė „Sportpoint“ iki pat 2018–2019 m. sezono pabaigos apdovanos geriausią SKM mėnesio žaidėją – suteiks 100 eurų dovanų čekį ir profesionalias konsultacijas renkantis iš gausaus „Sportpoint“ prekių asortimento.  

„Džiaugiamės, kad naudingiausio SKM žaidėjo rinkimai kasmet sulaukia vis didesnio dėmesio. Tai tampa ne tik pačių krepšininkų, jų šeimų, bet ir profesionalių klubų, žiniasklaidos, mokyklos partnerių ir jaunimo krepšiniui neabejingų bendraminčių traukos objektu. Smagu, kad dirbdami su ilgamečiu ir aukščiausius standartus atitinkančiu partneriu „Sportpoint“ savo auklėtiniams galime pasiūlyti dar vieną pridėtinę vertę ir toliau kurti solidų produktą“, – pristatydamas naujovę kalbėjo SKM direktorius Justas Jankauskas.

„Su SKM sėkmingai dirbame jau ne vienerius metus ir mėnesio MVP projektas brendo ne vieną sezoną. Džiaugiamės, kad jis pagaliau startuoja ir tikimės, kad tokiu būdu nors truputį prisidėsime prie krepšinio talentų auginimo”, – sako „Sportpoint“ vadovas Simas Gedutis.

Pirmasis #SportpointMVP įsteigtas prizas atitenka naudingiausiam gruodžio mėnesio žaidėjui Kasparui Jakučioniui. Įspūdingą formą MKL U13 pirmenybėse demonstruojantis „SKM-I Tigrų” lyderis gruodį fiksavo 27 naudingumo balų vidurkį ir buvo pagrindinis ekipos pergalių kalvis.

Kitas #SportpointMVP laimėtojas bus paskelbtas vasario pradžioje. Naudingiausias SKM A diviziono žaidėjas renkamas atsižvelgus į asmeninę statistiką, komandinius rezultatus, trenerių ir mokyklos vadovų atsiliepimus.

Naudingiausiais SKM žaidėjais tapę Julius Vaitkus („Rytas-2“), Hubertas Pivorius (Molėtų „Ežerūnas“, vienas Lietuvos jaunučių rinktinės lyderių Europos čempionate) ir Matas Mačijauskas („Ežerūnas“) jau rungtyniauja Regionų krepšinio lygoje (RKL) bei Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), o Kasparas Sideravičius (U16), Gytis Auruškevičius (U15, Gediminas Alisas (U15) ir kiti SKM krepšininkai atstovauja savo amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėms. Daugiau apie perspektyviausius SKM talentus SKAITYKITE ČIA. 

Primename, kad „Sportpoint“ parduotuvėje visiems SKM auklėtiniams visuomet galioja 20 proc. nuolaida. 

SPORTPOINT EL. PARDUOTUVĖ

„Sportpoint“ rasite J. Jasinskio g. 14 A.

 

View this post on Instagram

Nauji #mvp #hardenvol3 jau parduotuvėje!

Naujienų sąrašas