Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Naujus standartus nustatinėjantis K. Jakučionis – „Sportpoint MVP“

2020 01 06 Balys Šmigelskas/SKM.LT
Geriausi 2019 m. spalio, lapkričio ir gruodžio krepšininkai nustatė naujus meistriškumo standartus
Nuotr. autorius: SKM.LT

Naudingiausiu „Sportpoint MVP“ žaidėju gruodžio mėnesį Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) tapo Kasparas Jakučionis. „SKM-II Nuklono“ lyderis beveik visą pirmąją sezono pusę buvo priverstas praleisti dėl įvairių traumų, tačiau gruodį į aikštę sugrįžo su fejerverkų vertais pasirodymais.

177 cm ūgio krepšininkas gruodį per dvejas sužaistas rungtynes vidutiniškai pelnydavo 25 taškus (60,3 proc. dvitaškių, 41,7 proc. tritaškių), atkovodavo 13 kamuolių, atlikdavo 9 rezultatyvius perdavimus, perimdavo 3 kamuolius ir fiksavo 36 naudingumo balų vidurkį. Pastarasis rodiklis gruodį buvo geriausias tarp visų MKL U14 čempionato žaidėjų.

„Džiugu, kad po traumos į aikštelę grįžau su dar didesniu noru ir tai galimai padėjo sužaisti puikias rungtynes. Tai buvo pirmieji mano pasirodymai šį sezoną ir tikiuosi išlaikyti tą patį užsidegimą iki sezono pabaigos. Labai noriu tikėti, kad mūsų komanda pakartos praėjusių metų scenarijų – žais didžiajame finale. Tik linkiu, kad ant aukščiausios pakylos šį kartą stotumėme mes. Taip pat norėčiau visą SKM bendruomenę pasveikinti su prasidėjusiais Naujaisiais metais ir visoms komandoms palinkėti pergalingų metų“, – sako gruodžio mėnesio MVP K. Jakučionis.

Arvydo Menkevičiaus vadovaujami MKL vicečempionai (6/4) per pirmąsias 4 šio sezono rungtynes iškovojo vos 1 pergalę, tačiau per paskutines 6 rungtynes iškovojo 5 pergales ir šiuo metu 12 komandų rikiuotėje užima 3 vietą.

„Visų pirma, ilgai laukėme jo starto ir pagaliau sulaukėme. Viską įvertinus, nesitikėjome tokio gero jo pasirodymo jau gruodį, nes ilgą laiką jis nežaidė. Pasirodo, ta pertrauka nepadarė didelės įtakos. Jis besigydymas traumą su komanda buvo tiek, kiek galėjo, kartu sportavo ir pan. Džiaugiamės jo solidžiais pasirodymais. Sveikas sugrįžęs, Kasparai!“, – sakė „SKM-II Nuklono“ treneris A. Menkevičius.

Nenorėtume daugiau šiemet pralaimėti. Pralaimėjimo jausmas man nepatinka ir mes visada kovosime tik dėl pergalių. Žaisti be Kasparo mums buvo ne naujiena. Praėjusį sezoną be jo žaidėme metais vyresnių čempionate. Mes žinome jo reikšmę komandai, bet noriu, kad komanda mokėtų žaisti tam tikras atkarpas ir be jo. Labiausiai reiktų dirbti ties baudų ir tritaškių pataikymu. Man labiausiai gaila tų progų, kai varžovai leidžia mums mesti laisviems, o mes, kaip „Žalgiris“, nesugebame jų nubausti“, – šypteli „SKM-II Nuklono“ strategas.

Vieną iš garbingiausių SKM apdovanojimų K. Jakučionis per pastaruosius 13 mėnesių iškovoja jau 3 kartą. 2018 m. gruodį naudingiausiu mokyklos krepšininku tapęs Kasparas fiksavo 27 naudingumo balų vidurkį, o 2019 m. balandį šį rodiklį pakėlė iki 32 balų. 2019-ųjų gruodį Kasparo užfiksuotas 36 naudingumo balų vidurkis – didžiausias per pastaruosius kelis sezonus.

Įdomu ir tai, kad 2019–2020 m. geriausi SKM krepšininkai rinkimų kartelę yra iškėlė itin aukštai. Jeigu dar 2018–2019 m. sezone 30 naudingumo balų vidurkis buvo retai pasiekiama riba net geriausiems mokyklos auklėtiniams, tai 2019 m. spalio, lapkričio ir gruodžio MVP nustatė naujus standartus.

Spalį Gytis Valickas („SKM-I Warranty Expert“, U17, treneris Mindaugas Noreika) rinko 33, o lapkritį Deividas Pavliukoit („SKM-III Grizliai“, U15, treneris Antanas Gliožeris) 31 naud. balą. Be to, lapkritį ir gruodį Deividas bei Kasparas pagal naudingumo balus buvo geriausi ne tik SKM mokykloje, bet ir visame MKL čempionate. 

K. Jakučioniui atitenka Sportpoint.lt 100 eurų kuponas, specialiai jam sukurta SportCup.lt statulėlė ir treniruotė su Vilniaus „Ryto“ klubu.

Gruodzio MVP FB

Kiti į simbolinį penketą patekę SKM krepšininkai taip bus apdovanoti SKM partnerių prizais. Antrajam pagal naudingumo balus likusiam Jegorui Milovanovui (27 naud. bal, „SKM-I #TRVLTM”, U13, treneris Tomas Urbelionis) atitenka AUGA kuprinė ir sveikuoliškų pieno kokteilių rinkinys.

AUGA kokteilių rinkiniai taip pat atitenka Dovydui Buikai (25 naud. Bal., „SKM-I GEALAN” U14, treneris Tomas Purlys), Danui Kazakevičiui (24 naud. bal, „SKM-I Drakonai“, U15, treneris Karolis Čyžius) ir Adomui Pociui (22 naud. bal., „SKM-I#TRVLTM”, U13, treneris Tomas Urbelionis).

SKM A diviziono simbolinis penketas renkamas atsižvelgiant į krepšininkų bei komandų pasiekimus, trenerių rekomendacijas. Į penketą siekiama įtraukti kuo daugiau amžiaus grupių atstovų, tačiau jame gali būti iki 2 to paties amžiaus grupės krepšininkų.

Naudingiausią krepšininką renka speciali 5 asmenų SKM komisija, kurią sudaro mokyklos vadovai, treneriai ir komunikacijos atstovai. Šįkart K. Jakučioniui atiteko visų 5 komisijos narių balsai.  

2019–2020 m. SKM renka geriausius mėnesio krepšininkus MKL A ir B divizionuose bei vidiniame „SKM–VitirON KIDS“ čempionate. Šį sezoną kas mėnesį taip pat pagerbiami ir geriausi mokyklos treneriai.

2019 m. gruodžio mėnesio MKL A diviziono Sportpoint MVP ir simbolinis penketas

U13: JEGORAS MILOVANOVAS (3/0 rungtynės, 26,67 naud. bal., 2 rezultatas čempionate, „SKM-I TRVLTM“, treneris Tomas Urbelionis).

 Jegor 1

 

U13: ADOMAS POCIUS (4/0 rungtynės, 21,50 naud. bal., 5 rezultatas čempionate, „SKM-I TRVLTM“, treneris Tomas Urbelionis).

 Pocius

 

U14: KASPARAS JAKUČIONIS (2/0, 35,50 naud. bal., 1 rezultatas čempionate, „SKM-II Nuklonas“, treneris Arvydas Menkevičius).

 Jakucionis 2

 

U14: DOVYDAS BUIKA (3/0, 25 naud. bal., 5 rezultatas čempionate, „SKM-I GEALAN“, treneris Tomas Purlys).

 Buika III

 

U15: DANAS KAZAKEVIČIUS (2/0, 23,50 naud. bal., 7 rezultatas čempionate), „SKM-I Drakonai“, treneris Karolis Čyžius).

Kazakevicius

 

Naujienų sąrašas