Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Sportpoint MVP – abiejuose A divizionuose žaižaruojantis T. Vaitekūnas

2019 03 06 Balys Šmigelskas/SKM.LT
T. Vaitekūnas mače su klaipėdiečiais surinko net 48 naudingumo balus
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Naudingiausiu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vasario mėnesio žaidėju tapo „SKM-I Electrolux“ aukštaūgis Titas Vaitekūnas. 203 cm ūgio vilnietis vasarį sužaidė po trejas rungtynes elitiniuose Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U17 ir U18 čempionatuose ir buvo absoliutus komandos lyderis.

Savo metų U17 čempionate krepšininkas per 20,5 min. vidutiniškai rinkdavo po 18,6 taško, atkovodavo 10 kamuolių, blokuodavo 2,6 varžovų metimų, atlikdavo 2 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 26,3 naudingumo balų vidurkį. Tai – 3 geriausias rezultatas visame U17 čempionate vasario mėnesį.

Įspūdingiausiai Tomo Purlio auklėtiniui susiklostė pergalingas susitikimas su Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos (VKKM) II komanda. Šiame mače SKM „centras“ per 30 min. pelnė 35 tšk. (17/24 dvit.), atkovojo 18 kam.,  4 kartus blokavo oponentų metimus, atliko 3 rez. perd., perėmė 2 kam. ir surinko monstriškus 48 naudingumo balus.

Solidų žaidimą T. Vaitekūnas demonstravo ir žaisdamas su metais vyresniais varžovais U18 čempionate. Per 3 rungtynes vidurio puolėjas per 19,8 min. pelnydavo 11,7 tšk., atkovodavo 7,7 kam. ir rinko 19 naud. bal. (16 rodiklis lygoje).

„Visų pirma, dėkoju už sveikinimus. Pastaruoju metu jaučiuosi gerai. Be to, žaidėme su palankiomis ekipomis, todėl tiek aš, tiek komandos draugai galėjome fiksuoti puikius rezultatus. Su komanda sieksime kuo aukštesnių įmanomų rezultatų abiejuose A divizionuose. Pirmoje sezono dalyje trūko pergalių, todėl dabar stengsimės reabilituotis ir ruoštis atkrintamosioms!”, – užsivedęs kalbėjo „SKM-I Electrolux” milžinas.  

Gerų atsiliepimų krepšininkas sulaukė ir iš savo trenerio T. Purlio: „Titas iš tikrųjų padarė labai didelę pažangą. Jis pradėjo labai agresyviai pulti ir aikštėja juda tikrai neblogai. Vis tik gynyboje jis yra dar kiek silpnesnis. Krepšininkas demonstruoja didelį norą, ateina į visas treniruotes ir jose sunkiai dirba. Titas taip pat pagerino savo pataikymo procentą nuo baudų metimo linijos. Norėtųsi geresnio jo žaidimo rungtyniaujant ir prieš pajėgesnius varžovus. Ūgį jis turi, gerai kovoja dėl kamuolių. Taip pat gerai tai, kad kažkiek pradėjo mesti ir iš vidutinio nuotolio.  Man labai patinka, kad tai yra imlus žaidėjas.“

T. Vaitekūnui, kaip ir visiems A diviziono SKM naudingiausiems žaidėjams, atiteks 100 eurų vertės dovanų kuponas apsipirkti specializuotoje krepšinio prekių parduotuvėje Sportpoint (Jasinskio g. 14 A). Primename, kad SKM auklėtiniams šioje parduotuvėje visuomet taikoma 20 proc. nuolaida.

„Centras“ taip pat džiaugsis ir neeiline patirtimi – treniruote su profesionaliu klubu.

Be to, Titas dalyvaus oranžinio kamuolio protmūšyje, kuriame draugiškoje akistatoje susitiks su naudingiausiu mokyklos MKL B diviziono žaidėju Aidonu Kilu (U13, SKM-IV, treneris Deividas Zoruba).  

Visiems į simbolinį SKM A diviziono penketą patekusiems krepšininkams dovanojama treniruotė su Lietuvoje itin retai sutinkama modernia ir NBA klubuose naudojama Dr. Dish kamuolių šaudykle. Už šį prizą dėkojame partneriams Skills academy.

Naudingiausi SKM žaidėjai renkami atsižvelgiant į asmeninius ir komandos pasiekimus bei SKM sporto komisijos nuomonę.

Simbolinis vasario mėnesio SKM MKL A diviziono penketas

TITAS VAITEKŪNAS: 26,3 naud. bal., 3 rodiklis lygoje. U17, „SKM-I Electrolux“ (treneris – Tomas Purlys).

KASPARAS JAKUČIONIS: 23,3 naud. bal., 6 rodiklis lygoje. U13, „SKM-I Tigrai“ (2/1), treneris – Arvydas Menkevičius.

GYTIS AURUŠKEVIČIUS: 21,3 naud bal., 7 rodiklis lygoje. U15, „SKM-I EMSI Gorilos“ (2/1), treneris – Algirdas Milonas.

AUGUSTINAS KIUDULAS: 20,3 naud. bal., 11 rodiklis lygoje.U16,„SKM-I Warranty Expert“ (3/0), treneris – Mindaugas Noreika.

DANAS KAZAKEVIČIUS: 16,6 naud. bal., 9 rodiklis lygoje. U14, „SKM-I Drakonai“ (3/2), treneris – Karolis Čyžius.

Vasario MVP

 

Naujienų sąrašas