Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Sportpoint“ MVP – rekordus gerinantis K. Jakučionis

2019 04 08 Balys Šmigelskas/SKM.LT
„SKM-I Tigrų“ lyderis naudingiausiu SKM žaidėju šiame sezone tampa jau antrąjį kartą
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT nuotr.

Naudingiausiu kovo mėnesio žaidėju Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) tapo Kasparas Jakučionis. Arvydo Menkevičiaus auklėtinis Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“) U13 čempionate kovo mėnesį rinkdavo po 26,8 taško, atkovodavo 12,8 kamuolio, atlikdavo 4,3 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo net po 5,3 kamuolio ir fiksuodavo 32,3 naudingumo balų vidurkį.

K. Jakučionio atstovaujama „SKM-I Tigrai“ (17/5) kovą šventė visas 4 pergales, reguliarųjį sezoną baigė 7 pergalėmis iš eilės (3 vieta turnyrinėje lentelėje).

Įspūdingiausiai Kasparui susiklostė mačas su Šilalės (3/19) ekipa. Šiose rungtynėse „SKM-I Tigrų“ lyderis pelnė 43 taškus ir surinko 47 naudingumo balus.

K. Jakučionis naudingiausiu SKM žaidėju šiame sezone tampa jau antrąjį kartą. MVP laurus pirmąjį kartą jis nuskynė gruodį, kuomet fiksavo 27 naud. bal. vidurkį.  

Ketvirtfinalio serijoje iki 2 pergalių. A. Menkevičiaus auklėtiniai susitiks su Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) krepšininkais (11/11).

„Man tai tikrai ne staigmena. Jis per treniruotes visada dirba šimtu procentų. Iš jo visada daug reikalauju ir daug tikiuosi. Kasparas yra mūsų komandos lyderis ir naudingiausiu tampa jau ne pirmą mėnesį. Jau anksčiau minėjau, kad jis gauna padidintą dėmesį iš varžovų, bet kol kas su tuo labai puikiai susitvarko. Džiaugiuosi dėl jo. Reguliariajame sezone, žinoma, norėjome užimti pirmąją vietą, bet tikrai nesu nuliūdęs, kad likome treti. Svarbiausios kovos prasidės dabar. Atkrintamosiose ruošiamės rimtai kovai. Labai gerbiame Alytų ir žinome, kad laukia sudėtinga serija“, – sakė SKM treneris A. Menkevičius.

K. Jakučionis tapdamas naudingiausiu mėnesio žaidėju pelnė treniruotę su profesionaliu klubu, „Sportpoint“ 100 eurų vertės kuponą bei „Skills Academy“ kamuolių šaudyklės treniruotę su asmeniniu treneriu.

Pastarasis prizas taip pat atitenka visiems į kovo mėnesio naudingiausių penketuką MKL A divizione patekusiems SKM žaidėjams.

Kovo mėnesio simbolinis penketukas  

KASPARAS JAKUČIONIS: 32,3 naud. bal., 2 rezultatas U13 čempionate, „SKM-I Tigrai“ (4/0), treneris – Arvydas Menkevičius.

LUKAS PIČUGINAS: 24 naud bal., 2 rezultatas U14 čempionate, „SKM-II Naresta-Riteriai“ (2/2), treneriai – Rūtenis Paulauskas ir Ignas Pagalys.

GEDIMINAS ALISAS: 26 naud. bal., 8 rezultatas U15 čempionate, „SKM-I EMSI Gorilos“ (5/0), treneris – Algirdas Milonas.

GYTIS VALICKAS: 21,3 naud. bal., 9 rezultatas U16 čempionate, „SKM-I Warranty Expert“ (1/2), treneris – Mindaugas Noreika.

ERNESTAS STULGIS: 18 naud. bal., 26 rodiklis U18 čempionate, „SKM-I Electrolux“ (2/3), treneris – Tomas Purlys.  

 

Naujienų sąrašas